2 października 2023

Małgorzata ROZENEK “zaśpiewała” MYDEŁKO FA i wypadła gorzej niż siostry GODLEWSKIE! Internauci twierdzą, że jej głos to KOMPLETNA PORAŻKA! (wideo)

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie powtarzała, że kompletnie brak jej talentu muzycznego nie potrafi śpiewać. “Perfekcyjna Pani Domu” unikała do tej pory medialnych występów “śpiewackich” jednak podczas wizyty w studio radia Złote Przeboje dała się namówić prowadzącemu program i spróbowała wykonać z nim popularny w latach 90 utwór Marleny Drozdowskiej i Marka Kondrata “Mydełko Fa”.

 

 

 

Wyszło dość kiepsko, a Pani Małgorzata faktycznie udowodniła, że piosenkarka z niej żadna. Mimo próby wielu uważa, że wypadła gorzej niż siostry Godlewskie, które przy niej są prawdziwymi “profesjonalistkami”. Oczywiście wielu Internautów stanęło po jej stronie twierdząc, że Rozenek ma do siebie dystans, ponieważ była świadoma jak to się może zakończyć, a zgodziła się na próbę.

 

 

Jednak zdecydowana większość to głosy krytyczne. Komentujący uważają, że “jeśli się czegoś nie potrafi” to nie powinno się tego robić na siłę. Jedna z osób napisała, że celebrytka wręcz sprofanowała, zmasakrowała tę piosenkę, co też w pewnym sensie jest sztuką, bo zna ją niemal każdy i jako tako potrafi zaśpiewać. Fani kategorycznie odradzają Małgorzacie rozpoczynanie kariery muzycznej i żartują, by nie wpadł jej do głowy pomysł o wydaniu płyty.

 

źródła: facebook.com, foto facebook.com

 

.

 

Dodaj komentarz