Pierwszy telewizyjny występ zaliczyła BEZ ZĘBÓW! SYLWIA GRZESZCZAK zaczęła przygodę od “Przedszkola do Opola”. Zobacz ten uroczy występ!

Sylwia Grzeszczak to jedna z ulubionych polskich wokalistek, ale i najbardziej tajemnicza. O jej ślubie związku z Liberem publiczność dowiedziała się po ich ślubie…a to rzadkość w polskim show biznesie. Sylwia nie ukrywała, że pasję do śpiewania odkryła już w dzieciństwie i próbowała swoich sił w różnych konkursach wokalnych, nawet w “Od przedszkola do Opola”!

 

Wsytąpiła w kultowym programie w 1995 roku, miała wtedy 6 lat i była uroczą dziewczynką. Pokazano piosenkarce jej stary występ w programie “Świat się kręci” jakiś czas temu. Niesamowicie ją rozbawił jej własny występ. Pamiętała, że dwa dni przed programem wypadły jej zęby, żartowała, że chyba ze stresu. Byłą też pod wrażeniem swojej “choreografii”.

Trzeba przyznać, że nie jest łatwo w tej dziewczynce z “grzybkiem” na głowie rozpoznać piękną wokalistkę. Jej głos również nie zdradzał, że będzie w przyszłości tak potężny. Piękna pamiątka.

 

To wideo poprawia nastrój i pokazuje, że warto marzyć. Spójrz ta mała Sylwia pewnie już wtedy marzyła, ze jako duża Sylwia porwie tłumy!

 

Zobacz to słodkie wideo:

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *