30 września 2023

Małgorzata GODLEWSKA “zaśpiewała” piosenkę z “TITANICA”, a Internauci radzą jej by POĆWICZYŁA ANGIELSKI! Celebrytka dała się ponieść i KOMPLETNIE ODLECIAŁA! (wideo)

Małgorzara Godlewska mocno ćwiczy przed długo wyczekiwaną przez fanów trasą koncertową i jest bardzo zaangażowana w rozwój swojej muzycznej kariery. Celebrytka, która bardzo aktywnie działa na swoim Instagramie po raz kolejny nie zawiodła. Po kolędach przyszedł czas, by na tapetę wziąć zagraniczne gwiazdy. Na pierwszy ogień poszła Celine Dion i jej słynny utwór “My heart will go on”, który możemy usłyszeć w filmie “Titanic”.

 

 

 

Celebrytka jest mocno zaangażowana w to co robi, a w wykonanie utworu włożyła całe swoje serce i głos. Małgorzata, która jest prekursorką publicznych występów duetu sióstr Godlewskich zaśpiewała tak, na ile pozwoliły jej umiejętności wokalne. Godlewska non stop ćwiczy śpiew i nie może sobie pozwolić na chwilę wytchnienia. Zapewne nie chce zawieść swoich fanów, którzy tłumnie stawią się na koncertach, ponieważ, z informacji wynika, że zainteresowanie zobaczeniem sióstr na żywo przerasta oczekiwania organizatorów.

 

 

 

Internauci, którzy wysłuchali interpretacji utworu Celine Dion zaapelowali do niej, by trochę popracowała nad angielskim, bo średnio to wyszło. Niektórzy nawet gratulują jej, że podjęła się wyzwania, ponieważ utwór jest trudny i trzeba nie małych umiejętności, by zaśpiewać go poprawnie. Jest sporo hejtu, ale pojawiły się również słowa wsparcia, co dla Gosi jest motywacją do dalszego działania.

https://www.instagram.com/p/Bcw9qA1AgKR/?taken-by=godlewska_gosia

źródła: Instagram.com, foto Instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz