Julia Wróblewska podjęła NORMALNĄ pracę. Nie zgadniesz, GDZIE pracuje!

Julia Wróblewska to dziecięca gwiazda filmów takich jak “Tylko mnie kochaj”, “och Karol 2”, czy “Listy do M”.

W ostatnim czasie Julia Wróblewska grała w serialu “M jak Miłość”. Pól roku temu jednak młoda aktorka przerwała swoją karierę, by udać się na półroczną terapię. Jak pisała przed wyjazdem, sądziła, że cierpi na zaburzenie osobowości borderline. Natomiast już w ośrodku postawiono jej inną diagnozę – na razie nie zdradziła jaką.

 

Niedawno Julia wróciła do Warszawy i teraz realizuje jedno z zaleceń terapeutów polegające na podjęciu tzw. normalnej pracy. Jak powiedziała w rozmowie z Super Expresem:

 

Teraz mam nowe zajęcie. W ośrodku dostałam zalecenia, żeby pójść normalnie do pracy i trochę zbalansować to moje życie publiczne i prywatne. (…) Pracuję tam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona.

 

https://www.instagram.com/juleczkaaa_jula/

 

Jak się okazuje 23-letnia aktorka podjęła pracę w gastronomii! Obecnie pracuje jako kelnerka w warszawskim lokalu przy ul. Świętokrzyskiej. Restauracja “Setka” specjalizuje się w prostym, polskim jedzeniu.

 

Miałam sporo propozycji wywiadów, występów, ale póki co nie chcę tego. Może za jakiś czas. Moim priorytetem jest ustabilizować swoje życie, a to jest jeden z kroków. Nie znikam totalnie, ale nie poświęcam już na to 100% mojego czasu i energii.

– napisała Wróblewska na swoim profilu.

 

I dodała:

Praca kelnera jak wielu z Was może wiedzieć nie należy do najłatwiejszych, ale uczę się i jestem zadowolona. Zobaczymy co dalej los przyniesie 😉

 

Serdecznie gratulujemy tak dojrzałej postawy i życzymy życiowej stabilizacji. 

 

https://www.instagram.com/p/Ce5q_Oys1jk/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.