POPEK pochwalił się zdjęciem ze swoją CÓRECZKĄ! Nie była to “normalna” FOTKA, mimo to fani są zachwyceni kilkuletnią DZIEWCZYNKĄ! (foto)

Kontrowersyjny raper, a zarazem zawodnik MMA Popek pochwalił się na swoim Instagramowym profilu zdjęciem ze swoją kilkuletnią córeczką. Raper znany z niecodziennego i szokującego wizerunku, wrzucił fotkę w stylu idealnie pasującym do siebie. Na szalonej fotografii on i jego pociecha robią zwariowane miny, jednak nie to zwróciło uwagę Internautów i fanów hiphopowca.

 

 

Popek, który kojarzy nam się z licznymi tatuażami, min. na gałkach ocznych i ekstremalnymi modyfikacjami ciała tj. skaryfikacje, czyli celowe oszpecanie własnego ciała, które układa się w określony kształt to również troskliwy tata. Raper bardzo kocha swoje jedyne dziecko i nie widzi poza nim świta. Na zdjęciu możemy zauważyć, że dziewczynka ma pomalowaną na czerwono twarz, przez co wygląda jakby była wyjęta wprost z horroru, do tego stroi miny podobne do swojego taty.

 

Fani  nie kryją zachwytu nad córeczką Popka, a pod fotografią pojawiło się wiele miłych komentarzy. Dziewczynka spodobała się Internautom, którzy uważają, że wygląda słodko. Kilkulatka niczym nie różni się od innych dziewczynek i zupełnie nie przypomina swojego taty.

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *