Julia Wróblewska przekazała dobre wieści. “To dla mnie ważne”

23-letni Julia Wróblewska od kilku lat zmagała się z problemami emocjonalnymi. W listopadzie 2021 roku podjęła odważną decyzję i wyjechała do półroczną terapię do specjalnego ośrodka.

W tym czasie swoją aktywność w social mediach ograniczyła niemal do zera. Na początku maja 2022 r. Julia Wróblewska już po powrocie z ośrodka pisała:

 

Mogę powiedzieć natomiast, że dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć. Zrobiłam tyle ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu.

 

I faktycznie wprowadziła zmiany w życie. Jedna nich jest znacząca, bo Julia podjęła tzw. normalną pracę. Młoda aktorka zatrudniła się w jednej z warszawskich knajpek gdzie pracuje jako kelnerka [zobacz tutaj].

Wczoraj poinformowała o kolejnym istotnym kroku.

 

https://www.instagram.com/juleczkaaa_jula/

 

Julia Wróblewska powiedziała, że po raz pierwszy od czasu wyjazdu do ośrodka terapeutycznego, bierze udział w projekcie medialnym. Aktorka stwierdziła, że jest to dla niej bardzo ważne. I napisała:

 

Pierwszy raz od powrotu robię coś medialnego! Ale mega się cieszę z tego co to będzie, bo uważam to za bardzo ważne ♥️ Stay tuned 😘

 

Na razie nie zdradziła jednak, o co chodzi. Jesteście ciekawi? 🙂

 

https://www.instagram.com/p/CdOVdSbMl26/

 

 

https://www.instagram.com/p/CfWJcdkMelS/