30 września 2023
polski Ken

Mamy “polską Barbie”, nie zabrakło też ŻYWEGO KENA… Męski odpowiednik Anelli PRACUJE w TVNie i oczywiście nie miał żadnej operacji plastycznej! Zobacz WIDEO!

Anella na jakiś czas opanowała media internetowe, ale już jej gwiazda przygasa. Nie ma śniadaniówki, w której mogłaby się “wykazać”. Teraz głośno zrobiło się o jej “męskim odpowiedniku”, czyli Kenie. No bo cóż to za Barbie bez Kena? Ten tytuł nadano Michałowi Przybyłowiczowi. Dziwne, że dopiero teraz, skoro mężczyzna już od jakiegoś czasu pracuje w…TVNie!

 

“Żywy Ken” charakteryzuje się powiększonymi ustami, henną, makijażem i fryzurą a la Lewandowski. Co więcej pracuje jako ezoteryk “wróżbita”, swój program “Moc magii” prowadzi w TVNie oraz pracuje jako prezenter telewizyjny i reporterem w stacji ATV. Mężczyzna nie ukrywa, że uwielbia o siebie dbać, ale nie ma teraz na to czasu i podkreśla, że nigdy nie miał żadnej operacji plastycznej.

 

Reporter programu “Afera na dywaniku” zapytał “żywego Kena” o Anellę i mężczyzna wypowiedział się o niej pochlebnie, nie uważa, żeby kobieta była dziwna i ceni ją za to, że nie boi się wyróżniać.

 

Duża część rozmowy dotyczyła ezoteryki i zmagań, jakie czyhają Michała właśnie w tej pracy. Niestety “sztuczny” wygląd Kena może doprowadzić, że ocenia się go ze względów estetycznych, ale trzeba przyznać, ze mówi z dużo większym sensem niż jego lalkowa partnerka Anella.

 

Zobacz wideo:

źródło: youtube.com

 

Dodaj komentarz