PILNE! Joanna Opozda ujawniła szczegóły rozstania z Antkiem Królikowskim!

Joanna Opozda i Antek Królikowski ślub wzięli w sierpniu 2021 roku.

22 lutego 2022 roku na świat przyszedł ich syn Vincent Królikowski, jednak tuż przed porodem, Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Serwis Pudelek ujawnił, że aktor miał zdradzać Joannę z jej sąsiadką. Jednak oficjalnie ani Opozda ani Królikowski nie wypowiadali się na ten temat. Aż do teraz.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Wczoraj (16.07.2022) miał odbyć się chrzest Vincenta. Uroczystość organizowała Joanna i to ona podjęła decyzję o odwołaniu ceremonii. Powodem miało być zaproszenie przez Antka ojca Joanny – Dariusza Opozdy – który miał grozić małemu Vincentowi [czytaj tutaj].

 

Dziś aktorka opublikowała obszerne stories, w którym opisuje, w jakich okolicznościach doszło do rozstania pary. Wraca także do sprawy chrzcin Vincenta.

 

Przez 5 miesięcy milczałam

 

Przez 5 miesięcy milczałam. Zaciskałam zęby chociaż z bólu miałam ochotę krzyczeć

– zaczyna Joanna.

 

Dalej ujawniła, że o romansie Antka Królikowskiego i prawniczki Izabeli dowiedziała się będąc w 9 miesiącu ciąży. Joanna prawdopodobnie dysponowała nagraniami, które były dowodem zdrady. W efekcie była zastraszana przez kochankę męża. Opozda ujawniła treść wiadomości, w których o tym mowa. Wcześniej jednak sprawę zgłosiła na policję.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Aktorka pisze też, że została porzucona przez Antka dosłownie na 10 dni przed porodem.

 

Coś we mnie pękło

 

Joanna Opozda przyznała, że wcześniej nie chciała upubliczniać tej sprawy. Czarę goryczy przelała jednak sprawa chrzcin syna:

 

…mówię o tym wszystkim, bo po tym jak musiałam odwołać chrzest, coś we mnie pękło.

 

Aktorka poinformowała o tym, że choć jeszcze w styczniu 2022 r. Dariusz Opozda określał Królikowskiego mianem “bandyty”, to teraz panowie są w dobrej komitywie. Pan Opozda miał nawet zaprosić Antka do swojego hotelu na Madagaskarze. W rewanżu aktor zaprosił swojego (jeszcze) teścia na chrzest i zrobił to wbrew woli Joanny.

 

Sprawą zajmuje się komornik

 

Joanna Opozda odniosła się też do wpisu Małgorzaty Królikowskiej, która twierdziła, że jej syn płaci na dziecko alimenty z własnej woli.

Aktorka ujawniła, że sąd przyznał alimenty na Vincenta, jednak Antek ich nie płaci. Obecnie sprawą zajmuje się komornik.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

“Nikomu nie życzę takich emocji o cierpienia”, pisze Joanna. I faktycznie wygląda na to, że aktorka jest w bardzo trudnej sytuacji. Można ją więc podziwiać za hart ducha i klasę, jaką pokazała do tej pory, a także życzyć dużo siły w dalszych zmaganiach. 

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.