To się wydarzy między Antkiem KRÓLIKOWSKIM i Julią WIENIAWĄ w SYLWESTRA! WYGADALI się znajomi AKTORA! (+wideo z rocznicy pary)

Nikt chyba nie wierzył, że związek rezolutnego Antka Królikowskiego i młodziutkiej Julii Wieniawy to będzie coś poważnego. Syn “Kusego” z “Rancza” słyną ze związków z nastolatkami początkującymi w polskim show biznesie.

Niewątpliwie wiele osób postrzegało ten “związek” jako dobry biznes. Wieniawa coraz słynniejsza dzięki “Rodzince.pl”, Królikowski już znany w branży – oboje na tej miłości bez wątpienia zyskali.

I tak minął już rok, a po roku kolejny poważny krok!

 

Po takim czasie chyba nikt nie ma wątpliwości, że jednak to uczucie jest szczere. Okazuje się, że Królikowski nie ukrywa, że jest dumny ze swojej dziewczyny i fascynuje go jej wzbijanie się po szczeblach kariery. Niebawem Julka go prześcignie w popularności.

Ponoć znajomi Antka widzą w nim niesamowitą przemianę – świadomy, że wkrótce będzie miał 30 lat, chce już się ustabilizować właśnie przy Julii. Chce żeby została jego narzeczoną i o to zapyta ją w wyjątkowy, sylwestrowy wieczór! Podobno zakochani nowy rok przywitają na wakacjach, wiec lepszej okazji nie będzie.

 

Tylko co na to Julia? Królikowski już raz wystraszył jedną ze swoich dziewczyn Kasię Sawczuk zbyt śmiałymi i poważnymi deklaracjami, jak na 19 latkę. Oby i tym razem historia się nie powtórzyła…

 

No to czekamy na Insta Story z tego wydarzenia, na pewno Julia nie omieszka zrelacjonować “wyjątkowej” chwili.

 

Kibicujecie im?

Oto rocznicowy filmik:

https://www.instagram.com/p/Bcz_7J9DE1i/?taken-by=antek.krolikowski

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *