Joanna Opozda zrobiła TO tuż po rozstaniu z Antkiem Królikowskim!

Joanna Opozda zrobiła TO tuż po rozstaniu z Antkiem Królikowskim!

Joanna Opozda to aktorka znana z serialu „Pierwsza Miłość”, obecnie gra w „Barwach Szczęścia”.

W lipcu 2020 roku Antonii Królikowski ogłosił, że on i Joanna Opozda są parą. Biorąc pod uwagę ilość wcześniejszych „miłości” Antka, wiele osób wątpiło co do trwałości uczucia aktora. Z czasem jednak zaczęto kibicować tej sympatycznej parze.

Niestety to sceptycy mieli rację, bo 29 grudnia Joasia poinformowała o rozstaniu:

 

chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego na jakiś czas ograniczam social media. – pisała Opozda.

 

W podobnym, lakonicznym tonie zerwanie skomentował Antonii Królikowski:

 

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko.

 

Po tych oświadczeniach, na profilach obojga zaległa cisza, aż do teraz. Wczoraj w nocy na profilu Asi pojawił się nowy wpis. Pisze tu o tym, co prawdopodobnie Joanna Opozda zrobiła tuż po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Aktorka poleciała na Madagaskar!

 

Wracam do Was z lemurami 🤣❤️ są cudowne 😍 pozdrawiamy z Madagaskaru ❤️❤️❤️❤️ – pisze Opozda.

 

Z pewnością wyjazd i zmiana otoczenia, to dobry pomysł na pozbieranie myśli. Ciekawe, co podróże to właśnie to, co Joanna Opozda chce robić?

 

>>>Małgorzata Ostrowska-Królikowska teraz wygląda zupełnie inaczej. Zobacz!