Joanna Kryńska – kim jest ta dziennikarka TVN? Wiek, mąż i rodzina

Dziennikarki pracujące w telewizji bardzo często budzą naszą sympatię i cieszą się dużą popularnością wśród widzów. To całkowcie zrozumiałe, że chcemy wiedzieć jakimi osobami są prywatnie. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Joanna Kryńska. Piękna i ambitna blondynka pnie się po szczeblach kariery, jednak wiele osób nie wie zbyt wiele o jej życiu. Postanowiliśmy to zmienić. Dlatego też przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące jej życia oraz kariery.

Joanna Kryńska – ile ma lat? Wiek i miejsce urodzenia

Joanna Kryńska, która rozpoczynała swoją karierę jako reporterka a obecnie jest dziennikarką TVN24 urodziła się w 1980 roku w Siemiatyczach na Podlasiu. Niestety, nie udało nam się znaleźć informacji o dokładnej dacie urodzenia dziennikarki. Niemniej jednak, jest ściśle związana ze swoją rodzinną miejscowością, ponieważ ślub brała również w tym miejscu, mimo tego, że jej kariera toczyła się w Warszawie. Nie wiele wiemy także o tym jak przebiegał jej życiorys zanim rozpoczęła pracę w charakterze reporterki. Joanna Kryńska jest bowiem osobą, która chroni swoją prywatność i dzieli się z mediami tylko tymi informacjami, którymi chce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Kryńska (@j.krynska)

Joanna Kryńska i jej kariera

Kariera Joanny Kryńskiej rozpoczęła się bardzo szybko. Jak sama podkreśla w wywiadach,  była wówczas jeszcze nastolatką. Swoją pracę rozpoczęła w telewizji regionalnej a dokładnie w oddziale TVP w Białymstoku. W 2005 roku postanowiła porzucić bezpieczną ale niezbyt rozwijającą pracę i zaczęła współpracę ze stacją informacyjną TVN24, z którą związana pozostaje do dziś. Zaczynała pracę w charakterze reporterki w Sejmie. Było to spore wyzwanie, ponieważ, jak sama podkreśla – praktycznie nie opuszczała budynku Sejmu. W późniejszym czasie zaczęła pojawiać się również w studio. W związku z tym, że trudno było jej pogodzić pracę reporterki i prezenterki na stałe przejęła drugą rolę. W swojej karierze prowadziła programy takie jak “Wstajesz i wiesz”, “Wstajesz i weekend”, “15 na żywo” oraz  “Dzień na żywo”.

Joanna Kryńska – jak wygląda jej rodzina?

Jak wspominaliśmy, choć Joanna Kryńska dość chętnie opowiada o sobie i o swojej pracy zawodowej stara się oddzielić życie prywatne od medialnego, szczególnie jeśli chodzi o jej bliskich. Dlatego też w internecie nie znajdziemy informacji na temat tego jak nazywają się i kim są jej rodzice. Nie wiadomo również, czy dziennikarka posiada rodzeństwo. Wiemy natomiast, że Joanna Kryńska pozostaje osobą bardzo rodzinną, dba o to, by często odwiedzać bliskich w swoich rodzinnych stronach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Kryńska (@j.krynska)

Joanna Kryńska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

W chwili obecnej Joanna Kryńska oficjalnie jest rozwódką. Ze swoim pierwszym mężem pobrała się w 2011 roku w swojej rodzinnej miejscowości. Jej wybrankiem okazał się kolega po fachu – Tomasz Marzec, który wówczas również był dziennikarzem TVN. Para spędziła razem kilka szczęśliwych lat, jednakże małżeństwo dwóch silnych osobowości pochłoniętych pracą nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się w okolicach 2019 roku. Dokładna data rozwodu nie jest znana. Było to jednak dość sporym szokiem dla obserwujących dziennikarkę, ponieważ jeszcze w 2018 roku byli razem na udanych wakacjach na Dominikanie. Jak obecnie wygląda życie uczuciowe Joanny Kryńskiej? Jest szczęśliwą narzeczoną. Krótko po rozwodzie nawiązała relację z Grzegorzem “Gaborem” Jędrzejewskim, znanym z programu “TurboKozak” w Canal+ Sport.. Mężczyzna jest również bramkarzem Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Polskich Dziennikarzy. Para oficjalnie jest ze sobą od 2019 roku zaś w 2022 roku Joanna Kryńska poinformowała o zaręczynach oraz pochwaliła się w mediach społecznościowych delikatnym, pięknym pierścionkiem, który otrzymała od swojego przyszłego męża.

Joanna Kryńska – czy ma dzieci?

Wiele osób zastanawia się, czy Joanna Kryńska posiada dzieci. Pora odpowiedzieć na to pytanie. Owszem, dziennikarka jest szczęśliwą matką dwóch synów z pierwszego małżeństwa. Pierworodny syn Franciszek urodził się w 2012 roku. Drugi syn Joanny Kryńskiej przyszedł na świat w sierpniu 2015 roku. Czy Joanna Kryńska planuje dalsze powiększanie rodziny z nowym partnerem? Jak można się domyślać, chroniąca swoją prywatność dziennikarka nigdzie nie udzieliła informacji na ten temat.

Joanna Kryńska w social media – Facebook i Instagram

Podobnie jak wiele innych popularnych dziennikarzy tak również Joanna Kryńska korzysta z możliwości, które daje jej internet i jest aktywna na portalach społecznościowych. Jej główną platformą do komunikacji z fanami jest Instagram. Na swoim profilu zgromadziła prawie 30 tysięcy obserwujących i jest bardzo aktywna. Publikuje zdjęcia rodzinne, dokumentuje swoje podróże, jak również dzieli się kadrami ze studia telewizyjnego. Jest również aktywna jeśli chodzi o instastory – praktycznie każdego dnia dodaje relacje z jej życia codziennego, dzięki czemu obserwujący mogą odczuć, że jest “blisko” nich.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Kryńska (@j.krynska)

Joanna Kryńska – ciekawostki z życia

Większość z nas kojarzy Joannę Kryńską jako dziennikarkę i prezenterkę, tymczasem jest ona również autorką książki “Onkolodzy. Walka na śmierć i życie”, którą współtworzyła z Tomaszem Marcem. To seria wywiadów z lekarzami onkologami. Jej stworzenie było dla Joanny Kryńskiej bardzo dużym wyzwaniem i sprawiło, że znacznie przewartościowała swoje priorytety.