Izabela Szarmach – kim jest prowadząca “Wymarzone ogrody” w HGTV? Wiek, mąż i dzieci

W telewizyjnej ramówce co rusz pojawiają się nowe programy i ciekawi, inspirujący prowadzący. Jedną z takich osób jest Izabela Szarmach, która wspólnie ze swoją siostrą dokonuje imponujących metamorfoz ogrodów osób zgłaszających się do programu. Charyzmatyczna brunetka budzi sympatię i zaciekawienie. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce poznać ją lepiej. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zgromadziliśmy najważniejsze informacje na jej temat. 

Izabela Szarmach – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Nie da się ukryć, że Izabela Szarmach mimo rosnącej popularności i sympatii, jaką budzi wśród widzów jest osobą bardzo tajemniczą, o której wiadomo stosunkowo niewiele. W sieci praktycznie nie znajdziemy informacji na temat jej wieku, daty urodzenia czy miasta, z którego pochodzi. Można jednak oszacować, że ma około 45 lat. Jeśli zaś chodzi o wzrost, Izabela Szarmach należy do grona kobiet o średnim wzroście wynoszącym około 170-175 centymetrów. 

 

Izabela Szarmach – kariera

Izabela Szarmach jest projektantką krajobrazu, która specjalizuje się w aranżacji ogrodów i tarasów. Od 2008 roku wspólnie ze swoją siostrą Olgą Piórkowską prowadzi firmę Oi Studio Projektowanie Ogrodów. Duet ten zagościł również na telewizyjnych ekranach w programie “Wymarzone ogrody” stacji HGTV. Program emitowany jest od 2023 roku i cieszy się dużą popularnością. To właśnie dzięki niemu Izabela Szarmach uzyskała sławę. Na antenie razem z siostrą, Olga Piórkowską, prezentuje kreatywne projekty. Izabela nie tylko projektuje ogrody, ale także dzieli się swoją wiedzą na temat roślin, kompozycji przestrzeni i pielęgnacji zieleni.

Izabela Szarmach – rodzina

Izabela Szarmach jest osobą, która bardzo dba o swoją prywatność i niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. Dlatego też o jej rodzinie wiadomo stosunkowo niewiele. Wiemy jedynie, że posiada siostrę Olgę, z którą poprowadzi program “Wymarzone ogrody” jak również działalność gospodarczą. Widać, że kobiety są bardzo ze sobą związane i świetnie się uzupełniają. Niestety, w sieci nie da się znaleźć żadnych informacji na temat rodziców tych charyzmatycznych sióstr. 

Izabela Szarmach – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem?

Jak wspomnieliśmy, Izabela Szarmach należy do grona osób, które zadbały o to, by obecność na telewizyjnej antenie nie oznaczała końca prywatności. Bardzo dba o oddzielenie swojego życia zawodowego od prywatnego i praktycznie nie wypowiada się w mediach. W związku z tym, w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat jej życia uczuciowego. Nie wiemy czy ma męża lub partnera. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prawo do prywatności. 

Izabela Szarmach – dzieci 

Podobnie jak w przypadku związków, tak również i w kwestii macierzyństwa Izabela Szarmach jest osobą bardzo powściągliwą, która nie dzieli się z mediami szczegółami ze swojego życia. Dlatego też nie wiemy, czy kobieta posiada potomstwo lub też czy planuje posiadać je w najbliższej przyszłości. Nie da się ukryć, że jest to dość nieczęsta podstawa – zazwyczaj osoby, które zdobywają popularność dość chętnie dzielą się skrawkami swojego życia osobistego. W przypadku Izabeli Szarmach jest jednak inaczej. 

Izabela Szarmach – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach wielu prezenterów telewizyjnych wykorzystuje social media do promowania swojej osoby. W przypadku Izabeli Szarmach jest jednak nieco inaczej. Znajdziemy co prawda konto pod tym imieniem i nazwiskiem na Instagramie, jest to jednak profil prywatny, do którego treści nie mamy dostępu jeśli nie jesteśmy obserwującymi. Izabela Szarmach nie posiada także własnej strony fanowskiej na Facebooku. Czy jednak oznacza to, że jest całkowicie nieobecna w sieci? Nie do końca. Podobnie jak w biznesie i w programie Izabela Szarmach działa wspólnie z siostrą. Prowadzi profil @iza_i_olga_fabrykaogrodow, który obecnie obserwuje ponad 83 tysiące osób.