Monika Andrzejczak – kim jest? Wiek, mąż i dzieci

Sympatię widzów w naszym kraju zdobywają nie tylko osoby znane z show biznesu, ale również te, które towarzyszą nam ze szklanego ekranu na co dzień. Wśród nich nie brakuje pogodynek, które zachwycają nie tylko swoją urodą czy pięknymi strojami, ale również opanowaniem i profesjonalizmem. Jedną z takich osób jest z cała pewnością Monika Andrzejczak – pogodynka, którą możemy zobaczyć po programach informacyjnych na antenie Telewizji Polskiej. Sprawdźmy co wiadomo o życiu i karierze Moniki Andrzejczak.

Monika Andrzejczak – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Monika Andrzejczak to znana prezenterka telewizyjna, która najczęściej pełni rolę pogodynki, prowadzi również wyjazdowe programy na żywo, podczas których nie tylko przedstawia prognozy pogody ale również porusza kwestie związane z turystyką czy atrakcjami w miejscu, w którym się znajduje. Jest osobą, która ceni swoją prywatność, dlatego też nie udało nam się znaleźć informacji o jej dacie urodzenia. Niemniej jednak wiemy, że prezenterka urodziła się w Turku. Uczęszczała do przedszkola w Dąbie. Jeśli chodzi o szkołę podstawową – uczęszczała do placówek w Cichmianie, Czepowie oraz Chełmie. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Kole oraz  Polonistykę i Logopedię na Uniwersytecie Łódzkim. Jest więc osobą wykształconą, która świetnie radzi sobie przed kamerą.

Monika Andrzejczak – kariera

Przejdźmy jednak do tej części życia Moniki Andrzejczak, o której jesteśmy w stanie opowiedzieć nieco więcej, a mianowicie do jej kariery zawodowej. Pogodynka zaczynała w TVP Łódź, czyli regionalnym oddziale Telewizji Polskiej. Dostała się tam w wyniku castingu a pracę rozpoczęła już na pierwszym roku studiów. W telewizji tej prowadziła program dla młodzieży “Hity i bity” oraz prezentowała prognozę pogody. Brała również udział w prowadzeniu finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łodzi. Na późniejszym etapie swojej kariery egzamin na kartę ekranową przed komisją z Akademii Telewizyjnej. Zapadła egzaminatorom w pamięć, w wyniku czego została zaproszona do Warszawy gdzie pracuje obecnie. Zajmowała i zajmuje się prognozami pogody w TVP Info oraz TVP 2. Zdarzają się jej również występy w TVP 1. Co ciekawe, Monika Andrzejczak stara się pomóc młodym – często odwiedza szkoły w swoich rodzinnych okolicach gdzie prowadzi spotkania z przyszłymi adeptami dziennikarstwa.

Monika Andrzejczak – rodzina

Monika Andrzejczak, mimo faktu, że jest osobą medialną dba o swoją prywatność oraz stara się chronić swoich bliskich przed atakami mediów. Dlatego też nie wiemy zbyt wiele o jej rodzinie. Nie zdradziła publicznie informacji na temat swoich rodziców – nie wiemy jak się nazywają oraz czym się zajmują. Nie mamy również informacji na temat tego, czy znana prezenterka pogody posiada rodzeństwo.

Monika Andrzejczak – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Znana i lubiana pogodynka jest osobą, której zależy na tym, by być docenianą przede wszystkim za swoją pracę zawodową. Jak wspominaliśmy niejednokrotnie wyraźnie odcina swoją prywatność od działalności przed kamerami. W związku z tym nie wypowiada się o swoich związkach, zarówno w przeszłości, jak i obecnie. Dlatego też nie wiemy, czy pozostaje w związku czy też jest singielką. Nie posiadamy również żadnych informacji na temat tego, z kim była związana w przeszłości.

Monika Andrzejczak – dzieci

Wiele osób, które zachwycone są urodą i talentem Moniki Andrzejczak zastanawia się, czy styliska posiada dzieci. Na chwilę obecną Monika Andrzejczak  skupia się przede wszystkim na rozwoju własnej kariery, w związku z czym nie posiada własnych pociech. Z racji tego, że sympatyczna pogodynka nie chce dzielić się szczegółami z życia prywatnego nie informuje mediów o swoich przyszłych planach. Dlatego też nie posiadamy informacji czy zamierza zostać mamą w przyszłości.

Monika Andrzejczak – Facebook i Instagram

Choć w dzisiejszych czasach obecność popularnych osób w mediach społecznościowych wydaje się być koniecznością, Monika Andrzejczak unika prezentowania swojej prywatności w internecie. Nie posiada profilu na Instagramie oraz Facebooku. Na drugim portalu społecznościowym funkcjonuje za to konto fanowskie, które gromadzi miłośników pogodynki. Nie jest ono jednak prowadzone przez nią samą lub jej managera. Mimo to, fanowski profil, który wstawia zdjęcia i materiały filmowe z pogodynką obserwowany jest przez niespełna 6 tysięcy osób, co pokazuje, że jest ona bardzo popularna i mogłaby zebrać zdecydowanie więcej obserwujących gdyby tylko zechciała działać w mediach.

Monika Andrzejczak – ciekawostki z życia

Z racji tego, iż Monika Andrzejczak stara się dbać o swoją prywatność na próżno szukać w internecie pikantnych smaczków z jej życia. Niemniej jednak pogodynka podczas jednego z licznych warsztatów z uczniami pochwaliła się pewną ciekawostką z życia, dotyczącą występów na żywo. Jak sama twierdzi, podczas transmisji na żywo bywa zestresowana co sprawia, że zdarzają się jej wpadki. Jedną z nich był fakt, że stwierdziła kiedyś, że temperatura wyniesie “minus pięć stopni powyżej zera”. Jako profesjonalistka szybko zorientowała się jednak jaki błąd popełniła i udało jej się wyjść z twarzą.