Maciej Myszkowski – kim jest mąż Justyny Steczkowskiej? Wiek, dzieci i żona

Wśród osób, które są znane i lubiane nie brakuje tych, które swoją popularność zdobyły przez to, z kim są związane. Taką osobą jest Maciej Myszkowski, kojarzony głównie jako mąż Justyny Steczkowskiej. Warto jednak wiedzieć, że jest on osobą, która samodzielnie również zadbała o swoją karierę i osiągnęła naprawdę wiele. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej jego osobie. W naszym artykule znajdziesz wszystkie istotne informacje na temat Macieja Myszkowskiego oraz jego kariery i życia prywatnego.

Maciej Myszkowski – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Maciej Myszkowski urodził się 28.10.1973 roku w Warszawie. Nie wiemy zbyt wiele o jego młodzieńczych latach, jednak wiadomo, że podjął decyzję o zostaniu architektem. Ukończył studia na tym kierunku na Politechnice Warszawskiej, studiował także University of Detroit. Jako młody mężczyzna wyróżniał się nietuzinkową urodą – miał bardzo wyrazistą twarz oraz długie, ciemne, kręcone włosy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

Maciej Myszkowski – kariera

Maciej Myszkowski swoją karierę zaczynał od bycia modelem. Wróżono mu wspaniałą karierę a nawet zajął pierwsze miejsce w konkursie na “Twarz Roku” czasopisma “Twój Styl”, który miał miejsce w 1993 roku. Często pojawiał się na okładkach czasopism, wystąpił również w kilku teledyskach. Zdarzało mu się także brać udział w reklamach telewizyjnych oraz sesjach zdjęciowych dla znanych marek. Po ukończeniu studiów zdecydował się jednak zrezygnować z dalszej kariery w modelingu i zająć wyuczonym zawodem. Obecnie jest cenionym architektem, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Maciej Myszkowski jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów. Prowadzi własne biuro MC2. Założył również drugą firmę Sami Architekci. Jako architekt ma na swoim koncie wiele sukcesów i udanych projektów. Zajmował się między innymi autorskimi projektami domów, biurowców, klubów fitness czy restauracji. Jego prace spotykają się ze sporym uznaniem nie tylko w branży. Nie pokazuje się zbyt często na ściankach i raczej stroni od obecności w mediach. Wyjątkiem był udział w 3 edycji programu TVN “Agent-Gwiazdy”. Warto jednak zaznaczyć, że nie występował on w nim długo, ponieważ odpadł już w podczas drugiego odcinka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

Maciej Myszkowski – rodzina

Maciej Myszkowski jest jedną z tych osób, które dbają o to, by nie zdradzać zbyt wielu informacji o swoim życiu prywatnym. Bardzo troszczy się między innymi o prywatność swoich bliskich. Dlatego też w sieci trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat jego rodziny. Nie wiemy kim są jego rodzice oraz czy posiada rodzeństwo. Zdecydowanie woli mówić o swojej karierze niż o osobach mu bliskich, które chcą pozostać z dala od blasku fleszy.

Maciej Myszkowski – stan cywilny. Kto jest jego żoną partnerką?

Nikomu nie trzeba chyba przedstawiać jego żony, to właśnie dzięki niej wzbudził bowiem zainteresowanie mediów oraz fanów artystki. Jest to znana i utalentowana piosenkarka Justyna Steczkowska. Para poznała się podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, choć wokalistka podkreślała w wywiadach, że Maciej Myszkowski został przez nią zauważony już wcześniej. Natrafiła bowiem na jego sesję zdjęciową w gazecie i zapragnęła go poznać. Po krótkim związku para zdecydowała się wstąpić w związek małżeński. Do ślubu doszło w 2000 roku w Rzymie. Przez wiele lat małżeństwo uchodziło za bardzo zgodne, dlatego opinia publiczna była mocno zszokowana gdy w 2017 roku para ogłosiła separację. Nie trwała ona jednak długo. Już rok później małżeństwo wróciło do siebie a nawet odnowiło przysięgę małżeńską.

Maciej Myszkowski – dzieci

Były model jest szczęśliwym ojcem. Posiada trójkę dzieci ze swoją żoną Justyną Steczkowską. Najstarszym z dzieci jest syn Leon, który urodził się w 2000 roku. Posiada również syna Stasia, który przyszedł na świat w 2005 roku oraz urodzoną w 2013 roku córeczkę Helenę. Jego dzieci często pojawiają się na fotografiach, które publikuje w social mediach, widać, że jest bardzo mocno z nimi związany.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

Maciej Myszkowski – Facebook i Instagram

Maciej Myszkowski jest osobą obecną w sieci, choć nie stanowi ona dla niego najważniejszej części jego kariery. Posiada profil na Instagramie @maciej_myszkovsky, który obserwowany jest obecnie przez 2200 osób. Publikuje na nim jednak dość nieregularnie i zdjęcia pojawiają się najczęściej raz na kilka tygodni. Pokazuje na nich ujęcia z rodziną, podróże oraz swoje treningi i ich efekty. Widać, że skupia się obecnie na swojej karierze w zawodzie architekta i nie zależy mu na tym, by być jak najbardziej medialną osobą.

Maciej Myszkowski – ciekawostki z życia

Maciej Myszkowski ma za sobą walkę z ciężką chorobą. W 2011 roku zachorował bowiem na nowotwór. Nie podzielił się tą informacją z obserwującymi go osobami od razu. Przeszedł dwie operacje oraz trzy cykle chemii. Na szczęście udało mu się pokonać chorobę i odzyskać pełnię zdrowia. O swojej walce opowiedział dopiero po kilku latach. W 2017 roku zdecydował się ostrzec innych i wziął udział w akcji związanej z profilaktyką badań raka u mężczyzn.