Wraca program Hell’s Kitchen, ale z nowym szefem! Kto zastąpi Wojciecha Modesta Amaro?

Hell’s Kitchen w Polsce realizowane przez telewizję Polsat. Od 1 do 6 edycji szefem kuchni był Wojciech Modest Amaro, a w ostatniej – Michał Bryś.

W programie Hell’s Kitchen walczą dwie drużyny kucharzy. Ich zadaniem jest przygotowanie dań na zadany temat. Drugim elementem jest tzw. serwis czyli wydanie posiłków zaproszonym gościom – najczęściej są to znane osoby publiczne. W każdym odcinku odpadają kolejni uczestnicy show.

 

https://www.facebook.com/hellskitchenpolska/?ref=page_internal

 

Casting do Hell’s Kitchen

 

Stacja Polsat poinformowała o wznowieniu programu Hell’s Kitchen i obecnie trwa casting dla uczestników, a zwycięzca show może zgarnąć nagrodę w wysokości 100 tys. zł.

 

Poszukiwani są ochotnicy, którzy będą gotowi zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym przez kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu i zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji.

[więcej tutaj]

 

Kto zastąpi Wojciecha Modesta Amaro?

 

W komunikacie podano też, że program poprowadzi nowy szef kuchni.

 

Super! Aczkolwiek w roli szefa to widzę tylko szefa Amaro

 

Najlepszy program kulinarny, zdecydowanie. Choć dla mnie tylko z szefem Amaro, No ale zobaczymy co inny pokaże. Na pewno będę oglądać ☺️

 

Zdecydowanie bez Amaro nie będzie już to samo aczkolwiek chętnie obejrzę by potem ocenić

– komentowali internauci.

 

A kto zastąpi Amaro? Na razie Polsat nie podał tej informacji. Można się spodziewać, że to jeszcze przez jakiś czas pozostanie tajemnicą.

 

Zobacz też:

Rosjanie tworzą własnego McDonald’sa. Jeden szczegół budzi PRZERAŻENIE!

 

https://www.facebook.com/watch/?v=1353992428409308