GODLEWSKIE dostały własny program! Będą różne godziny emisji… W tej po 23.00 będą NAGO?! Zobacz zwiastun!

Siostry Godlewskie to najbardziej drażniący temat na polskim YouTubie. Większość osób je krytykuje, ale ich liczba wyświetleń bije rekordy. Czyżby bardziej opłaca się być hejtowanym? Jednak najwyraźniej w siostrach tkwi potencjał – nie dość, że będą nagrywać płytę, jeździć w trasy koncertowe, to jeszcze dostały własny program!

 

 

Na YouTubie pojawiła się już zapowiedź programu z siostrami, który na antenie będzie miał premierę 14 lutego. Jak możemy przeczytać w opisie pod zwiastunem programu:

 

“Najsłynniejsze obecnie siostry w Polsce zadebiutują w nowej roli. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zagoszczą na naszej antenie!

Pogodynki Godlewskie to nowy program, w którym siostry Godlewskie przedstawiać będą prognozę pogody z przymrużeniem oka. Widzowie kanału 4FUN DANCE będą mogli oglądać dziewczyny codziennie o 20:00 oraz o 21:00. Stacja przygotowała również wydanie specjalne – z nagą prawdą o pogodzie, które emitowane będzie po godzinie 23:00″.

 

 

Prognoza w wykonaniu sióstr może dla wielu ludzi być nieco drażniąca, ale po 23.00 może być przyjemna dla oka. Głos zawsze można wyłączyć, ciekawe jak wiele osób z tego skorzysta. Jak widać popularność sióstr nie maleje – mają więcej propozycji niż nie jedna “utalentowana” celebrytka. Najwyraźniej mimo rosnącego hejtu mają swoją widownię…

 

 

Jak widać nie chcą zrywać z nieco erotycznym i wulgarnym wizerunkiem. Mówią jedno, robią drugie, ale skoro to sprawia im szczęście to nikt nie może im tego zabronić.

 

Zobacz zwiastun:

źródło: youtube.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *