Siostry GODLEWSKIE poprowadzą program telewizyjny! CELEBRYTKI ruszają na podbój TV i będą przedstawiać PROGNOZĘ POGODY! (foto)

To co było nieuniknione stało się! Słynne Siostry Godlewskie poprowadzą swój autorski program w telewizji! Małgosia i Esmeralda nawiązały współpracę ze stacją 4fun Dance i będziemy mogli zobaczyć je w roli prezenterek prognozy pogody. Oczywiście wszystko będzie odbywać się z przymrużeniem oka. Ich debiut nastąpi już w Walentynki, środę 14 lutego o godzinie 20.00. Ma być śpiewająco i śmiesznie. Widzowie będą mogli podziwiać je codziennie o 20.00 i 21.00.

 

 

 

Dla fanów wdzięków kontrowersyjnych celebrytek przewidziano wydanie specjalne o godzinie 23.00 z nagą prawdą o pogodzie. Wszystko na to wskazuje, że właśnie wtedy dziewczyny zaczną zrzucać ciuszki. Zapowiada się nie lada gratka dla fanów i hejterów sióstr, którzy będą mieli dobry materiał do plotek w szkole czy pracy. Wielu już nie może doczekać się efektu i tego, jak będzie wyglądała praca dziewczyn.

 

O tej radosnej nowinie nie omieszkała wspomnieć Małgorzata, która na swoim Instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z Esmeraldą. Dziewczyny są do pasa rozebrane, a ich piersi przysłania pasek z nazwą programu. Oczywiście nie mogło zabraknąć zaproszenia do oglądania!

 

https://www.youtube.com/watch?v=rDuCUUKvpeE

źródła: kozaczek.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *