Siostry GODLEWSKIE poprowadzą kolejny PROGRAM w TV! Tym razem to ONE będą „HEJTOWAĆ”! (wideo)

Siostry GODLEWSKIE poprowadzą kolejny PROGRAM w TV! Tym razem to ONE będą „HEJTOWAĆ”! (wideo)

Siostry Godlewskie to niekwestionowany fenomen polskiego show biznesu. Dziewczyny wdarły się do  niego szturmem i z łatwością pokonują kolejne przeszkody, jakie stają na ich drodze. Dostały własny program w TV, opublikowały teledysk do najnowszego utworu, który obejrzało już ponad 2 miliony osób i zgodnie z obietnicą koncertują. Siostry bardzo często udzielają się również w mediach społecznościowych publikując swoje zdjęcia, czy brawurowe wykonania piosenek innych twórców.

Okazuje się, że dla celebrytek jeden  program telewizyjny to za mało! Siostry poprowadzą kolejny, a to czym będą się w nim zajmować dla wielu może być zaskoczeniem. Otóż Małgorzata i Esmeralda skupią się na hejtowaniu! Spokojnie, nie będą krytykować Internautów, a najnowsze teledyski. Pomogą im w tym telewidzowie, którzy w trakcie programu będą mieli możliwość lajkowania bądź hejtowania klipów.

 

 

 

 

 

 

Program o nazwie „Hejt Lista” będziemy mogli zobaczyć na kanale 4FunDance  od jutra i w każdą kolejną sobotę o godzinie 17 i niedzielę o 21.00.  Widzowie będą mieli możliwość obserwowania na bieżąco na ekranach swoich telewizorów, czy utwór otrzyma więcej „hejtów” czy „polubień”. Siostry są przekonane, że program przypadnie do gustu ich fanom. Wielu z nich liczy na to iż będą mogli pooglądać Godlewskie trochę dłużej niż w programie o pogodzie, w którym pojawiają się tylko na chwilę.

 

 

 

 

źródła: kozaczek.pl, facebook.com, foto youtube.com