2 października 2023

Pamiętacie IVO ze “Zbuntowanego Anioła? Od emisji pierwszego odcinka minęło 17 lat! ZOBACZ jak dziś wygląda ukochany Milagros!

“Zbuntowany anioł” był to serial, który bił rekordy popularności w Polsce. Każdy znał Natalię Oreiro i kibicował wrażliwej, ale i szalonej postaci Milagros w którą się wcielała. Fanki serialu, podobnie jak ich ulubiona bohaterka podkochiwały się wówczas w Ivo DiCarlo Rapallo, którego grał Facundo Arana.

 

Na pierwszy rzut oka mężczyzna nie wzbudzał zachwytu. Duży nos, długie włosy… Nie był stereotypowym przystojniakiem. Jednak jego postać, namiętność i krótsze później włosy rozkochały miliony fanek na całym świecie. Duet Oreiro i Arana był serialowym mistrzostwem, nic dziwnego, że “Zbuntowany anioł” stał się ulubionym serialem Polaków.

 

Polsat emitował go przez rok, od tego czasu minęło już 17 lat i trzeba przyznać, że Ivo nie stracił uroku. Nawet zmarszczki i siwe włosy dodają mu męskości. Prywatnie Facundo jest mężem prezenterki telewizyjnej i ma z nią trójkę dzieci, w tym bliźniaków. W młodości aktor wygrał z nowotworem węzłów chłonnych. Po sukcesie “Zbuntowanego anioła” grał w innych serialach za które dostawał liczne nagrody. Nie tylko od publiczności.

 

Przyznamy się, że czasami zdarza nam się oglądać powtórki tego serialu. Czasy się zmieniły, minął już szał “takich” telenoweli, ale mamy do niej sentyment…któż wtedy nie wierzył, że taka miłość jakMilagros i Iva na pewno się zdarza?

 

Oglądaliście ten serial?

 

Zobacz “dzisiejszego” Iva:

źródło: instagram.com, wikipedia.pl

Dodaj komentarz