Siostry GODLEWSKIE wystąpią NAGO w TELEDYSKU do swojej premierowej PIOSENKI! Nagrania zza KULIS zapowiadają GRUBĄ AKCJĘ! (wideo)

Trasa koncertowa i własny program w TV to dla sióstr Godlewskich zdecydowanie za mało! Już wkrótce będziemy świadkami bezprecedensowego wydarzenia bowiem celebrytki planują nakręcić teledysk do swojej piosenki, która swoją drogą jest już chyba na finiszu. Dziewczyny idą jak tornado i pokonują wszelkie przeciwności losu na swojej drodze. Nie straszna im krytyka i wulgarne komentarze na ich temat, ponieważ wiedzą, że kluczem do sukcesu jest ciężka praca. Po występach na YouTubie stały się prawdziwymi gwiazdami polskiego show biznesu i pragną podtrzymać swoją dobrą passę.

 

 

 

Ma im w tym pomóc autorski teledysk i piosenka, która pojawią się już niebawem. Wszystko na to wskazuje, że zapowiada się prawdziwy hit internetu! Zdjęcia i nagrania zza kulis, w których możemy zobaczyć je topless zapowiadają, ż będzie się działo i szykuje się jakaś grubsza akcja. Fani już nie mogą się doczekać, co tak naprawdę przygotowały dziewczyny i jak wypadną w nowej roli, ponieważ zazwyczaj występowały w teledyskach innych twórców. Na pewno będzie to dla nich ogromne wyzwanie.

 

 

 

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać, z informacji jakie podaje portal Jastrząb Post wynika, że premiera teledysku nastąpi w najbliższy piątek, 16 lutego! Jesteście ciekawi efektu?

 

 

źródła: rmfmaxxx.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *