Kontrowersyjne gejowskie show powstanie w Polsce! “Książę” wybierze swojego chłopaka!

Finding Prince Charming to gejowski program randkowy. Oryginalny format pochodzi z USA, obecnie będzie realizowana polska wersja.

Na czym polega Finding Prince Charming? Głównym bohaterem jest “czarujący książę”, który wraz z 13 kandydatami – homoseksualistami mieszka w jednym domu. Każdego tygodnia książę chodzi na randki grupowe lub solo z różnymi mężczyznami. Pod koniec odcinka będzie musiał wyeliminować zawodników podczas ceremonii „czarnego krawata”. To wtedy “czarujący książę” wręcza mężczyznom, którzy przechodzą dalej, czarne krawaty. Pozostali uczestnicy odpadają z programu. W ostatnim odcinku “książę” wybiera mężczyznę, z którym chciałby tworzyć parę.

 

uczestnicy i prowadzący amerykańskiej edycji – https://www.facebook.com/LogoFindingPrinceCharming

 

W Polsce nad produkcją formatu pracuje obecnie Player.pl. W oświadczeniu przesłanym przez biuro prasowe TVN Grupy Discovery dla serwisu Wirtualne Media napisano:

 

Wierzymy, że głośny format „Finding Prince Charming”, który powstanie w ramach serii Player Original może zmienić stereotypy, otworzyć nas i uwrażliwić, ale także dostarczy naszym odbiorcom dobrej rozrywki.

 

“książę” szuka swojego chłopaka – https://www.facebook.com/LogoFindingPrinceCharming

 

Według informacji serwisu obecnie trwają castingi do programu. Jego nagrania mają być realizowane latem w jednym z ciepłych krajów. Szczegóły wkrótce mają zostać podane na stronie producenta Jake Vision.

 

Zobacz też: Kuba Wojewódzki wytyka Michałowi Pirógowi hipokryzję: “Uderz się w pierś”!

 

https://www.youtube.com/watch?v=L4bMTpDKI90

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.