Justyna ŻYŁA rozpoczyna karierę w show-biznesie? Najpierw rozbierana sesja w “Playboyu”, teraz udział w popularnym SHOW!

Justyna Żyła okazała się największą wygraną kryzysu małżeńskiego z Piotrem Żyłą. Głośna sprawa rozstania pary, którą śledziła niemal cała Polska spowodowała, że partnerka skoczka wyrosła na pierwszoplanową postać w mediach. Wszystko za sprawą rewelacji, które publikowała na swoim Instagramie. Justyna podawała coraz to nowsze informacje na temat męża chcąc zarazem wzbudzić  zainteresowanie swoją osobą.

 

 

 

Wszystko na to wskazuje, że jej wysiłek nie poszedł na marne, a dziś zbiera owoce. Zaczęło się od rozbieranej sesji w “Playboyu”. Partnerkę reprezentanta Polski będziemy mogli już w ten piątek zobaczyć w czerwcowym numerze magazynu. Dla wielu osób takie zachowanie było ogromnym zaskoczeniem, zważywszy na fakt, że Justyna wychowuje dwójkę małych jeszcze dzieci. Zupełnie inaczej widzi to ekspert “Super Expressu”, który spodziewał się takiego obrotu spraw.

 

 

 

 

“Biorąc pod uwagę medialny rozgłos, jakiego nabrały prywatne sprawy między panem Piotrem a panią Justyną, sesja w „Playboyu” nie dziwi. Wbrew wielu komentarzom, z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, nie łączyłbym jednak kwestii osobistych z decyzją o udziale pani Justyny w rozbieranej sesji zdjęciowej. To raczej przemyślana decyzja marketingowa, próba wykorzystania „pięciu minut” – trzeba powiedzieć, że całkiem udana”. 

 

 

Jakby tego było mało ekspert przewiduje, że w niedługim czasie możemy być świadkami kolejnych rewelacji na temat Justyny Żyły. Czyżby małżonka sympatycznego skoczka miała na stałe zagościć w polskim show-biznesie? Wielu łączy ją nawet z kolejną edycją polsatowskiego show “Taniec z Gwiazdami”. Czy do tego dojdzie pokaże przyszłość.

:

 

 

“Odnośnie potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych, takich jak „Taniec z Gwiazdami”, myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Pojawienie się nowej postaci daje potencjał nie tylko dla rozwoju jej kariery, ale także idealnie wpisuje się w nieustanną potrzebę produkowania gwiazd przez stacje telewizyjne”.

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *