Anna Wędrowska – kim jest wdowa po Grzegorzu Ciechowskim? Wiek, dzieci i związek

Wśród znanych osób znajdują się nie tylko te, które zdobyły uwagę mediów swoim talentem czy sukcesami w życiu zawodowym. Czasami przyczyną popularności staje się skandal, miłość czy też niesamowita historia. W przypadku Anny Wędrowskiej mamy do czynienia z wszystkimi tymi czynnikami. Anna Wędrowska, ostatnia żona Grzegorza Ciechowskiego to tajemnicza postać, która wciąż pojawia się w mediach, nierzadko w skandalicznych sytuacjach. O niej samej wiadomo jednak niewiele. Sprawdźmy więc, co wiadomo o Annie Wędrowskiej.

Anna Wędrowska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Nie da się ukryć, że wczesne lata Anny Wędrowskiej są owiane tajemnicą. Kobieta mimo związku z bardzo popularnym artystą robiła wszystko, by ukryć swoją przeszłość i nie zdradzać prywatnych informacji na swój temat. Mimo wnikliwych poszukiwań w internecie nie udało nam się ustalić ani daty ani miejsca jej urodzenia. Nieznana jest również jej ścieżka edukacji.

Anna Wędrowska – kariera

W przypadku Anny Wędrowskiej trudno mówić o imponującej karierze. Młoda kobieta rozpoczęła pracę zawodową jako niania w domu Grzegorza Ciechowskiego gdzie zajmowała się jego córka z drugiego małżeństwa. Później, jako jego partnerka zajmowała się głównie opieką nad dziećmi oraz wspomaganiu artysty w jego karierze. Dopiero po ponownym wyjściu za mąż zajęła się realizacją filmu o Grzegorzu Ciechowskim ze swoim ówczesnym i obecnym partnerem. Czym zajmuje się obecnie – niestety, nie możemy znaleźć informacji na ten temat.

Anna Wędrowska – rodzina

Niestety, nie znamy żadnych informacji na temat rodzinny Anny Wędrowskiej. Kobieta nigdy nie dzieliła się informacjami na ten temat, co jest całkowicie zrozumiałe, jeśli weźmiemy pod uwagę kontrowersje związane z jej związkiem ze znanym muzykiem Grzegorzem Ciechowskim. Anna Wędrowska za wszelką cenę próbowała ochronić swoją prywatność oraz swoich bliskich. Dlatego też nie wiemy jak nazywają się jej rodzice oraz czym się zajmowali. Próżno jest szukać również informacji na temat tego, czy Anna Wędrowska posiada rodzeństwo.

Anna Wędrowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

W kwestii związków Anny Wędrowskiej możemy znaleźć najwięcej informacji. Nie ma w tym nic dziwnego, Grzegorz Ciechowski, który był jej partnerem a następnie mężem był osobą, wokół której wciąż krążyły kontrowersje, które powodowały reakcję mediów. Przypomnijmy jednak jak wyglądała cała historia. Początkowo Grzegorz Ciechowski był mężem Jolanty Muchlińskiej. Jednakże już zaledwie po 5 latach nawiązał romans z Małgorzatą Potocką. Owocem tego związku była córka Weronika.

W tym czasie Anna Wędrowska zachwycona działalnością zespołu Republika oraz Grzegorzem Ciechowskim nawiązała z nim znajomość. Początkowo była nianią dla jego córki Weroniki, gdy jednak okazało się, że pomiędzy nią a Grzegorzem Ciechowskim wybuchło uczucie zrezygnowała z tej posady i obecności w domu Ciechowskich i zdecydowała się na wyjazd do USA z Wujkiem, który wygrał Zieloną Kartę. Grzegorz Ciechowski poleciał do młodziutkiej wówczas dziewczyny i zakończył swój poprzedni związek. Para pobrała się, jednak nie była w stanie długo cieszyć się swoim szczęściem W 2001 roku Grzegorz Ciechowski, który chorował na tętniaka zmarł. Czy Anna Wędrowska ułożyła sobie życie? Okazuje się, że tak. Obecnie jest żoną Wojciecha Skrobiszewskiego – para wzięła ślub w 2004 roku. Co więcej, poznali się tylko i wyłącznie dlatego, że Wojciech Skrobiszewski odbierał lekcje gry na perkusji u innego członka Republiki – Sławomira Ciesielskiego.

Anna Wędrowska – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy Anna Wędrowska doczekała się dzieci ze związku z miłością swojego życia – Grzegorzem Ciechowskim. Odpowiedź brzmi: tak – Anna Wędrowska jest mamą. W 1995 roku urodziła córkę Helenę, mimo iż poprzednia żona Ciechowskiego próbowała przekonać ją do aborcji. Następnie zaszła w ciążę w wyniku której urodziła synka. Ostatnie dziecko Anny Wędrowskiej i Grzegorza Ciechowskiego, kolejna córka, przyszła na świat krótko po śmierci muzyka. Anna Wędrowska zmagała się wówczas z bardzo trudnym dla siebie czasem.

Anna Wędrowska – Facebook i Instagram

Anna Wędrowska jest osobą, które zdecydowała się na to, by nie brać udziału w działalności internetowej. Nie znajdziemy jej profili na portalach społecznościowych – zarówno jeśli chodzi o Facebook, jak i o Instagram. Wynikać może to zarówno z jej wieku, jak i z faktu, że wciąż uznawana jest za osobę, która zbudowała swoje szczęście na krzywdzie innej kobiety. Można więc domyślać się, że spotkałaby się z wieloma negatywnymi komentarzami.

Anna Wędrowska – ciekawostki z życia

Poszukując ciekawych informacji z życia Anny Wędrowskiej nie sposób nie znaleźć artykułów, które poruszają kontrowersyjne zachowania kobiety. Przykładowo rości ona sobie prawa do nazwy zespołu Republika, o co wciąż toczy spory z pozostałymi członkami zespołu. Jest to o tyle dziwne, że sama nigdy nie uczestniczyła w działalności tej kapeli a jej mąż, który już nie żyje nie był jedynym założycielem tego zespołu. Anna Wędrowska pozostaje również w złych stosunkach z córką Grzegorza Ciechowskiego Weroniką. Jak więc widać jest to postać niejednoznaczna, która wciąż budzi spore kontrowersje.