Ewa Wyszatycka – kim jest Mrs. Honey? Wiek, wzrost i chłopak

Młode kobiety coraz częściej decydują się na prowadzenie swojej kariery w internecie. Łącząc pracę influencerki z prowadzeniem konta na portalu Only Fans nie tylko zdobywają ogromną popularność i sławę, ale także mogą liczyć na pokaźne zarobki. Jedną z takich młodych gwiazd jest Mrs. Honey. To postać, która budzi kontrowersje, jednocześnie jednak cieszy się sporą sympatią widzów. Co warto o niej wiedzieć? 

Ewa Wyszatycka – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Ewa Wyszatycka urodziłą się 21 grudnia 1996 roku co oznacza, że ma obecnie 28 lat. Nie jest nam znane miejsce jej urodzenia, jednak poszukując informacji na temat streamerki możemy natrafić na informację, że jej działalność zarejestrowana jest w Lublinie. Możemy więc podejrzewać, że jest związana z tym miastem. Mrs. Honey nie należy do grona wysokich kobiet. Choć jej dokładny wzrost nie jest znany, wiadomo, że nie przekracza 170 cm. 

Ewa Wyszatycka – kariera

Ewa Wyszatycka, znana również jako Mrs. Honey, to popularna streamerka i influencerka. Jej internetowa działalność rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy zaczęła publikować materiały z gier komputerowych, takich jak League of Legends, Teamfight Tactics, Fortnite i CS:GO. Jednak największą popularność zdobyła w 2021 roku. Warto dodać, że Ewa była jedną z gwiazd 4. gali High League, która odbyła się 17 września w Arena Gliwice. Podczas tego wydarzenia zmierzyła się w oktagonie z Maja Staśko, aktywistką działającą na rzecz praw kobiet. Pojedynek przegrała, mimo to jednak spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.  Bardzo ważnym elementem działalności Ewy Wyszatyckiej jest również prowadzenie konta na portalu Only Fans gdzie publikuje odważne zdjęcia, do których dostęp mają wyłącznie osoby, które zakupiły płatną subskrypcję. 

Ewa Wyszatycka – rodzina

Mrs. Honey nie należy do grona influencerek, które lubią mówić o swoim życiu prywatnym i unika wypowiedzi dotyczących życia swojego oraz najbliższych jej osób. Dlatego też nie wiemy kim są jej rodzice oraz czym się zajmują. Nie wiadomo również, czy streamerka ma rodzeństwo. 

Ewa Wyszatycka – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Nie da się ukryć, że życie prywatne pięknej streamerki budzi spore zainteresowanie jej fanów i wielu z nich zastanawia się kim jest jej chłopak. Przez pewien okres czasu związana była z kolegą z branży – streamerem noszącym pseudonim ZONY. Bardzo często uczestniczyli we swoich transmisjach online i pokazywali się razem. Niestety, związek ten nie przetrwał próby czasu i zakończył się w 2021 roku co obiegło internet dość sporym echem. Obecnie Ewa Wyszatycka nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Wszystko jednak wskazuje na to, że obecnie kobieta jest singielką. 

Ewa Wyszatycka – dzieci 

Wiele osób, które dowiadują się o Mrs. Honey zastanawia się nad tym, czy kobieta posiada własne dzieci. Odpowiedź brzmi: nie. Ewa Wyszatycka jest młodą kobietą, która nie myśli jeszcze o macierzyństwie i skupia się przede wszystkim na rozwoju swojej internetowej kariery. Czy w przyszłości zdecyduje się na posiadanie dzieci? Chroniąca swoją prywatność streamerka nie wypowiada się na ten temat. 

Ewa Wyszatycka – Facebook i Instagram

Obecność w sieci jest kluczowa w budowaniu kariery Ewy Wyszatyckiej. Nic więc dziwnego, że jest aktywna w social mediach i często dodaje nowe materiały. Swoją działalność opiera jednakże przede wszystkim na Instagramie, ponieważ jest to platforma, na której częściej spędzają czas jej widzowie. Prowadzi konto o nazwie @mrs.honey obserwuje prawie 200 tysięcy osób. Znajdziemy na nim dość odważne fotografie oraz kadry z codziennego życia streamerki. 

Ewa Wyszatycka – ciekawostki z życia

Ewa Wyszatycka jest osobą o dość kontrowersyjnej przeszłości, nie ukrywa tego jednak i zdecydowała się szczerze o tym opowiedzieć. Jeszcze zanim udało jej się zdobyć popularność w sieci mieszkała w Niemczech i zajmowała się sexworkingiem. Bycie prostytutką było dla niej trudnym doświadczeniem, niemniej jednak udało jej wyjść się z tej sytuacji zwycięsko i odciąć od przeszłości.