Igor Kwiatkowski – kim jest żona i dzieci odtwórcy “Mariolki”? Wzrost i wiek kabareciarza

Artyści kabaretowi to osoby, które cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością i sympatią. Jednym z nich jest Igor Kwiatkowski, który dzięki swoim charakterystycznym rolom zdobył ogromną sławę. Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda jego kariera zawodowa oraz życie prywatne. O to co udało nam się ustalić. 

Igor Kwiatkowski – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Igor Kwiatkowski to polski artysta kabaretowy, aktor i założyciel kabaretu Paranienormalni. Urodził się 20 stycznia 1978 roku w Kowarach, niewielkim mieście w województwie dolnośląskim. Igor Kwiatkowski ma 41 lat i mierzy około 186 cm wzrostu. Niewiele wiadomo o jego młodych latach, niemniej jednak w sieci możemy znaleźć informację, że na przestrzeni lat podejmował się różnych zajęć.

Igor Kwiatkowski – kariera

Igor Kwiatkowski to polski artysta kabaretowy, którego kariera jest barwna i pełna różnorodnych doświadczeń. Z wykształcenia jest kucharzem, ale przez lata podejmował się wielu innych zajęć. Był magazynierem, wykładaczem napojów gazowanych i alkoholowych w markecie oraz DJ-em w rozgłośni Roxy FM. Przełomowym momentem w jego życiu artystycznym był rok 2004, kiedy wraz z Robertem Motyką i Rafałem Kadłuckim założył Kabaret Paranienormalni. W tej grupie stworzył postacie takie jak Mariolka, Kryspin i inne, specjalizując się również w parodiach. W 2017 roku Igor Kwiatkowski opuścił Kabaret Paranienormalni, aby rozpocząć solową drogę kariery. Ponadto prowadził pierwszą edycję wokalnego talent show “Śpiewajmy razem. All Together Now”. Jego osiągnięcia obejmują nagrodę za osobowość sceniczną na Trybunałach Kabaretowych w Piotrkowie Trybunalskim oraz tytuł “Świra” w kategorii “Kabaret” za postać Mariolki.

Igor Kwiatkowski – rodzina

Choć Igor Kwiatkowski jest osobą publiczną i chętnie występuje w mediach jest jednocześnie człowiekiem, który stara się chronić prywatność najbliższych mu osób. W sieci ciężko znaleźć jest jakiekolwiek informacje dotyczące jego rodziny. Nie wiemy kim są ani czym zajmują się jego rodzice. Nie wiadomo również czy artysta kabaretowy ma rodzeństwo. 

Igor Kwiatkowski – życie prywatne. Kto jest jego żoną?

Wiele osób zastanawia się, czy Igor Kwiatkowski jest z kimś związany. Odpowiedź brzmi: tak, ten popularny artysta kabaretowy ma żonę Barbarę, która przyszła na świat w 1974 roku. O ich związku nie wiadomo jednak zbyt wiele, ponieważ Igor Kwiatkowski jest osobą, która ceni swoją prywatność i niechętnie rozmawia o kulisach relacji, którą tworzy. Wiadomo natomiast, że mężczyzna jest domatorem i bardzo ceni sobie czas spędzony wspólnie z żoną. 

Igor Kwiatkowski – dzieci 

Igor Kwiatkowski to człowiek, któremu udało się nie tylko życie zawodowe, ale również prywatne. Poza tym, że jest szczęśliwym mężem jest także spełnionym ojcem dwójki dzieci. Starsze z dzieci, syn Wiktor urodził się w 2005 roku zaś jego młodsza siostra Maja przyszła na świat 3 lata później. 

Igor Kwiatkowski – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach obecność w internecie pomaga artystom w promocji swoich działań. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy Igor Kwiatkowski wykorzystuje social media w tym celu. Okazuje się, że owszem jednak popularny kabareciarz działa wyłącznie na Instagramie. Co prawda, wpisując jego imię i nazwisko w wyszukiwarkę Facebooka, możemy znaleźć konto obserwowane przez prawie 150 tysięcy osób, nie jest jednak prowadzone przez niego lub osobę z jego otoczenia, o czym informuje nas opis.
W przypadku Instagrama mężczyzna jest bardzo aktywny a jego konto @igor_kwiatkowski_official zgromadziło 48,8k obserwujących. 

Igor Kwiatkowski – ciekawostki z życia

  • Igor był finalistą programu telewizyjnego “Debiut”, gdzie zajął drugie miejsce. To właśnie dzięki temu sukcesowi otrzymał rolę w serialu “Samo życie”.
  • Jedną z jego pierwotnych postaci jest Mariolka, symbolizująca stereotypową blondynkę. Jej cechy charakterystyczne były oparte na barmańskich doświadczeniach samego Igora.
  • Poza kabaretem, Igor pojawił się w filmach animowanych, udzielając głosu postaciom, takim jak Maui w “Vaianie: Skarb oceanu” czy Dez w “Co w duszy gra”.