Piotr “Rubens” Rubik – kim jest były chłopak Darii Zawiałow? Kim jest jego żona i dzieci?

Piotr “Rubens” Rubik to ciekawa postać, o której w niedawnym czasie zrobiło się głośno ze względu na związek z Darią Zawiałow. Niemniej jednak jest to uzdolniony muzyk, który ma na koncie wiele sukcesów i współprac z polskimi artystami. Co równie ciekawe, nosi to samo imię i nazwisko co inny artysta związany z branżą muzyczną, co budzi zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się jak wygląda kariera oraz życie prywatne Rubensa. Wiedząc o tym postanowiliśmy to ustalić. Sprawdź jakie informacje na temat Piotra Rubika udało nam się znaleźć!

Piotr “Rubens” Rubik – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Piotr “Rubens” Rubik to osoba, która mimo obecności w branży muzycznej jest dość tajemnicza. W sieci na próżno szukać możemy chociażby informacji o jego dacie urodzenia, wykształceniu czy młodych latach. Na Wikipedii możemy natknąć się na wzmiankę, że pochodzi z Kłobucka. Jest to jednak jedyna z informacji, na które udało nam się natrafić.

Piotr “Rubens” Rubik – kariera

Piotr Rubik to gitarzysta, który na co dzień towarzyszy w czasie nagrań i występów Darii Zawiałow. Warto jednak mieć świadomość, że to nie jedyny punkt na liście jego osiągnięć zawodowych. Jest bowiem byłym członkiem polsko-łemkowsko-ukraińskiego zespołu muzycznego Lemon. Ponadto występował na scenie także z Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem oraz Igo na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020.

Jest współtwórcą znanego hitu Złoto”, który skomponował wspólnie z Mrozem. Ponadto 8 kwietnia 2022 roku wydał swoją debiutancką EP, zatytułowaną “Wynoszę się”. W 2022 roku wydał singiel “Wszystko ok?” który uzyskał status złotej płyty. Warto dodać również, że jego album “Piosenki, których nikt nie chciał” otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Album roku – indie pop.

Piotr “Rubens” Rubik – rodzina

Piotr “Rubens” Rubik należy do grona osób, które starają się zachować swoją prywatność i niezbyt chętnie mówią o życiu prywatnym i rodzinnym. Znany muzyk i autor tekstów chce aby media mówiły o jego twórczości nie zaś tym co osobiste. Nic więc dziwnego, że w sieci nie znajdziemy praktycznie żadnych informacji na temat jego rodziny. Nie wiemy kim są jego rodzice oraz czym się zajmują, nie wiadomo także, czy mężczyzna ma rodzeństwo. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego prawo do zachowania prywatności.

Piotr Rubens Rubik na koncercie

Piotr “Rubens” Rubik – stan cywilny

Wiele osób usłyszało o Piotrze Rubiku ze względu na jego związek, choć nie da się ukryć, że mężczyzna ma za sobą imponujący dorobek muzyczny. Przypomnijmy jednak, że jest on partnerem Darii Zawiałow, w której zespole pełni również rolę gitarzysty. Para ogłosiła swój związek w 2022 roku. Co ciekawe, Daria Zawiałow od 2016 roku była żoną Tomasza Kaczmarka. W 2022 roku poinformowała o rozstaniu a niedługo później o związku z Piotrem Rubikiem. Choć był on związany z nią zawodowo od wielu lat a od 9 łączyła ich przyjaźń uczucie pojawiło się, gdy okazało się, że znana piosenkarka znów jest wolna. Do dziś pozostają w szczęśliwym związku i kontynuują wspólne muzykowanie.

Piotr “Rubens” Rubik – dzieci

Piotr “Rubens” Rubik to postać dość tajemnicza, która nie udostępnia publicznie zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. Niemniej jednak, wędrując po sieci udało nam się natrafić na audycję radiową Polskiego Radia pod tytułem “Jestem rodzicem. Jestem muzykiem”, którego gościem był właśnie Rubens. Okazuje się, że Piotr Rubik jest ojcem dwóch synów. Niestety, nie wiadomo w jakim wieku są chłopcy ani jakie noszą imiona.

Piotr “Rubens” Rubik – Facebook i Instagram

Znalezienie kont społecznościowych Piotra Rubika okazało się dla nas nie lada wyzwaniem, ze względu na fakt, że nosi on takie samo imię i nazwisko jak znany muzyk i kompozytor, autor hitu “Niech mówią, że to nie jest miłość”. Niemniej jednak udało nam się ustalić, że Rubens nie posiada aktywnego, oficjalnego konta na Facebooku, jest za to aktywny na Instagramie. Jego profil @rubens___ obserwuje obecnie 16,5 tysiąca osób.

Piotr Rubens Rubik i Daria Zawiałow

Piotr “Rubens” Rubik – ciekawostki z życia

Piotr “Rubens” Rubik bardzo często mylony jest z innym znanym artystą noszącym to samo imię i nazwisko. Sytuacja ta jest dla mężczyzny nieco irytująca, utrudnia mu również przebicie się do szerszej publiczności, która uznaje często, że mowa jest o bardziej znanym kompozytorze. Z tego właśnie powodu przez pewien czas nosił pseudonim artystyczny “Nie klaszczę”, który odnosił się do motywu klaskania obecnego w utworach bardziej znanego Piotra Rubika.