Patrycja Zahorska – kim jest ta znana trenerka? Wzrost, wiek i chłopak

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób interesuje się sportem oraz zdrowym stylem życia. W związku z tym liczne influencerki z branży fitness cieszą się coraz większą popularnością. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Patrycja Zahorska. Wiedząc o tym, że wiele osób śledzi jej karierę i życie prywatne postanowiliśmy przygotować krótki artykuł, w którym zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat. 

Patrycja Zahorska – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Patrycja Zahorska, mimo swojej ogromnej popularności jest osobą, która nie przepada za wyjawianiem zbyt wielu szczegółów ze swojego życia osobistego. Nie wiemy jaka jest dokładna data jej urodzenia, choć w sieci możemy natrafić na informację, że urodziła się w 1997 roku co oznacza, że obecnie ma 22 lata. Ponieważ jej ojciec związany jest z Katowicami możemy domyślać się, że młoda gwiazda również pochodzi z tego miasta. Nie są znane również jej dokładne wymiary, choć prawdopodobnie ma ok 175 cm wzrostu. 

Patrycja Zahorska – kariera

Patrycja Zahorska, znana również jako “Lady Squat”, to zawodniczka sportów sylwetkowych, a także influencerka, trenerka personalna i studentka. Jej sportowa droga była różnorodna – od siatkówki, baletu, crossfitu po lekkoatletykę. W kulturystyce i fitnessie odniosła wiele sukcesów, w tym zdobycie Mistrzostwa Polski oraz złotego medalu na Diamond Cup. Na Mistrzostwach Europy zajęła IV miejsce w kategorii Bikini Fitness. Patrycja jest życiową optymistką, zarażającą uśmiechem i zachęcającą ludzi do aktywności fizycznej. Obecnie obserwuje ją ponad 58 tysięcy osób na Instagramie, gdzie figuruje pod nazwą “ladysquat”. W drugiej edycji Free Fight Federation zmierzyła się w klatce z Karoliną Brzyszczyńską. Warto wspomnieć także o tym, że jest dziennikarką Polsat News.

Patrycja Zahorska – rodzina

Sportowe inklinacje i zamiłowanie do aktywności fizycznej Patrycja Zahorska odziedziczyła po rodzicach. Oboje od zawsze byli bowiem aktywni. Jej ojciec jest cenionym trenerem przygotowania fizycznego w GKS-ie Katowice, a matka była lekkoatletką. Patrycja Zahorska niezbyt chętnie dzieli się szczegółami z prywatnego życia dlatego też nie wiemy, czy posiada rodzeństwo. Wygląda jednak na to, że jest jedynaczką.

Patrycja Zahorska – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Wiele osób, które interesują się karierą Patrycji Zahorskiej zastanawia się, czy jest w związku. Co pewien czas pojawiają się domysły na temat tego jak wygląda i kim jest jej chłopak. Niestety, nie dowiemy się tego, ponieważ Patrycja Zahorska zdecydowała się nie mówić na ten temat publicznie. Na jej social mediach nie znajdziemy również żadnego zdjęcia potencjalnego partnera. 

Patrycja Zahorska – dzieci 

Patrycja Zahorska jest osobą, która nie przepada za tym gdy media wchodzą zbyt bardzo w jej życie prywatne, dlatego też znalezienie odpowiedzi na pytanie czy posiada dzieci zajęło nam trochę czasu i wymagało prześledzenia postów, które publikuje za pośrednictwem social mediów. Wynika z nich, że Patrycja Zahorska nie posiada jeszcze własnych pociech i na razie skupia się na rozwoju własnej kariery.

Patrycja Zahorska – Facebook i Instagram

Patrycja Zahorska jest nie tylko sportsmenką i trenerką, ale przede wszystkim influencerką. W związku z tym codzienna obecność w sieci jest ważnym elementem jej zawodowej działalności. Kobieta jest aktywna nie tylko na Instagramie, gdzie jej konto @patrycja_zahorska obserwuje obecnie 85 tysięcy osób, ale również na Facebooku. W przypadku tego portalu społecznościowego Zahorska zgromadziła 4343 obserwujących, a więc znacznie mniejsze grono. Mimo to pozostaje aktywna również na tej platformie. 

Patrycja Zahorska – ciekawostki z życia

  • Patrycja trenuje różne dyscypliny, w tym siłownię, brazylijskie ju jitsu, a także inne formy aktywności fizycznej.
  • Jej trening jest rozbudowany i różnorodny, obejmujący ćwiczenia na różne partie mięśniowe.
  • W przeszłości trenowała siatkówkę, lekkoatletykę, balet, a teraz skupia się na sportach sylwetkowych, takich jak bikini fitness.
  • Patrycja dba o swoją dietę, aby wspierać swoje cele treningowe i zachować świetną formę.
  • Aktualnie, na 13 tygodni przed zawodami, jada 6 posiłków dziennie.