Kevin Mglej – kim jest chłopak Roksany Węgiel? Wiek, kariera i życiorys

Choć o niektórych osobach z branży show biznesu bywa gość głośno prawdziwą popularność zdobywają dopiero, gdy zwiążą się z kimś o wiele bardziej znanym. To właśnie wtedy zaczynają być na ustach wszystkich a ich osoba zaczyna budzić zaciekawienie. Taką osobą jest właśnie Kevin Mglej. Osoba, która z całą pewnością możemy określić jako “człowieka-orkiestrę”. Kim jest i co o nim wiadomo? Dowiesz się tego z naszego artykułu. 

Kevin Mglej – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Kevin Mglej urodził się w grudniu 1996 roku pochodzi z Warszawy. Studiował 5 lat na Uniwersytecie Warszawskim a wybranym przez niego kierunkiem było prawo. Swoją ścieżkę zawodową pokierował jednak w znacznie innym kierunku, o czym wspominamy szerzej w akapicie o karierze. Nie ma zbyt wielu informacji o jego wcześniejszym życiorysie, choć na profilu na potalu Linked.in możemy znaleźć informację, że zajmował się między innymi wolontariatem oraz odbywał staż w ONZ oraz Ministerstwie Spraw Zagranicznych. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Kevin Mglej- kariera

Kevin Mglej jest jedną z tych osób, które lubią realizować się na wielu płaszczyznach i chętnie zajmują się różnymi branżami. Wystarczy wspomnieć o tym, że jest on wodowo związany jest z branżą muzyczną i pisze piosenki dla gwiazd polskiego show biznesu. Jest założycielem i dyrektorem firmy House of Hype. Współtworzył agencję reklamową i obecnie tworzy Wolf House wraz z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim. Z jego usług pisania piosenek korzystało wiele znanych polsich gwiazd takich jak Viki Gabor czy Justyna Steczkowska. Pomagał również Roksanie Węgiel podczas prac nad jej najnowszą płytą.  Warto wspomnieć także o tym,  że Kevin Mglej od 2021 roku wydaje własne kawałki pod pseudonimem Ratel. Jeden z jego najsłynniejszych singli zatytułowany jest “Biała Sukienka”. Jak widać jest więc człowiekiem wielu talentów, który lubi próbować nowych rzeczy i bez problemu odnosi sukcesy w kolejnych branżach.

Kevin Mglej – rodzina

Jeśli chodzi o życie prywatne Kevina Mgleja oraz jego rodzinę niestety, nie posiadamy zbyt wielu informacji. Mężczyzna nie wypowiadał się nigdy na temat swoich rodziców, dlatego też nie wiemy kim są i skąd pochodzą. Nie wiadomo również, czy Kevin Mglej posiada rodzeństwo. O wiele bardziej wylewny jest jeśli chodzi o swoją karierę zawodową oraz związki z kobietami. 

Kevin Mglej – stan cywilny. Kto jego żoną/partnerką? 

Serce Kevina Mgleja jest zajęte. Mężczyzna związany jest ze zwyciężczynią Eurowizji Junior Roksaną Węgiel. Piosenkarka jest młodsza od swojego wybranka o 8 lat. Para jest ze sobą od grudnia 2022 roku jednak o swoim związku poinformowali dopiero niedawno. Jak wskazuje Roksana Węgiel poznali się podczas pracy w studiu nagraniowym i to wtedy zaiskrzyło między nimi. Para publikuje obecnie mnóstwo wspólnych zdjęć i chętnie wypowiada się na temat swojej relacji. Mówiąc o związkach Kevina Mgleja nie sposób jednak nie wspomnieć o jego poprzedniej relacji, która nie przetrwała próby czasu. Kevin Mglej tworzył nieformalny związek z matką swojego dziecka aktorką Malwiną Dubowską. To aktorka znana z produkcji telewizyjnych takich jak Belfer, Na Wspólnej, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, O mnie się nie martw czy Komisarz Alex. Aktorka pochodzi z Łodzi i urodziła się 17 lipca 1998 roku. Obecnie ma 24 lata.

Kevin Mglej – dzieci 

Wiele osób zastanawia się, czy Kevin Mglej posiada dzieci. Odpowiedź brzmi: tak, młody mężczyzna jest ojcem i posiada syna. Chłopiec ma obecnie 3 lata, urodził się 28 stycznia 2020 roku. Jest owocem poprzedniego związku Kevina Mgleja z aktorką Malwiną Dubowską. Jeśli chodzi o przyszłość i powiększanie rodziny Kevin nie wypowiadał się nigdy na ten temat. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KevinMglej (@kevinmglej)

Kevin Mglej – Facebook i Instagram

Kevin Mglej jak większość młodych osób, które chcą osiągnąć popularność doskonale zdaje sobie sprawę z możliwości, jakie dają obecnie social media i jest w nich aktywny. Podstawą jego internetowej działalności jest bez wątpienia konto na Instagramie, które obecnie obserwowane jest przez ponad 30 tysięcy osób. Na koncie tym Kevin Mglej często wystawia zdjęcia ze swojego życia, działalności artystycznej oraz selfie. Aktywny jest także na instastory. Jeśli chodzi o Facebooka Kevin Mglej nie posiada swojej strony fanowskiej lecz jedynie prywatny profil. Jest on jednak publiczny i możemy go obserwować. Na nim również dzieli się kadrami ze swojego życia jak również efektami swojej twórczości.

Kevin Mglej – ciekawostki z życia

Choć Kevin Mglej wydaje być się rodzinną osobą i nie stroni przed pokazywaniem kontaktu z synem z poprzedniego związku jego przeszłość nie jest jednak krystaliczna. Jego poprzednia partnerka dość emocjonalnie informowała swoich obserwujących, że ich rozstanie przebiegło w dość burzliwej atmosferze. Twierdzi, jakoby została wyrzucona z dzieckiem z domu. Co więcej, wspomina również o sytuacjach, w których na koncie pozostaje jej 10 złotych i musi prosić o pomoc swoich rodziców. Wygląda więc na to, że Kevin Mglej nie jest do końca zaangażowany w wychowywanie swojego dziecka oraz zapewnianie mu niezbędnych środków do życia.