Julia Pelc – kim jest jej chłopak i rodzice? Wiek, kariera i życiorys Queen of The Black

Przywykliśmy sądzić, że osoby popularne w sieci nie mają większych problemów a ich życie jest usłane różami. Czasami, kiedy kariera rozpoczyna się zbyt szybko jest jednak zupełnie inaczej. Doskonałym przykładem jest Julia Pelc znana jako Queen of The Black. To postać, która budzi kontrowersje oraz coraz mniejszą sympatię internautów. Jednocześnie jest to również osoba bardzo wyrazista, która wciąż pobudza emocje. Co wiemy o Julii Pelc? Najważniejsze informacje znajdziesz w naszym artykule. 

Julia Pelc – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Julia Pelc, znana jako Queen of The Black jest bardzo młodziutką osobą. Urodziła się 14 listopada 2003 roku. Nie jest znane miejsce jej urodzenia, ale faktem jest, że dziewczyna związana jest z Warszawą, co bez wątpienia ułatwiło jej karierę językową. Nie skończyła szkoły średniej, obecnie nie studiuje skupiając się na działaniu w social mediach. Przez całe swoje życie nawiązała kontakt z wieloma internetowymi celebrytami, wśród których możemy wymienić między innymi Nanami Chan, mbohaterkę oraz wielu tik tokerów. Przez pewien czas Julia Pelc mieszkała nawet we wspólnym domu z twórcami z Tik Toka takimi jak np. Pola czy Filip Zabielski. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Pelc (@queenoftheblack3)

Julia Pelc – kariera

Internetowa kariera Julii Pelc rozpoczęła się niezwykle szybko. Dziewczynka zaczęła publikować swoje filmy w internecie już jako 12 latka. Początkowo były to tańce do piosenek na aplikacji Music.ly, z czasem dziewczyna przeniosła się na Youtube gdzie nagrywała vlogi ze swojego codziennego życia. Na tym etapie poznała starszą od siebie youtuberkę Nanami Chan, która stała się dla niej wzorem do naśladowania. Dziewczyny miały podobny styl ubierania, Julia szybko zaczęła farbować włosy a nawet w wieku 13 lat wykonała pierwszy tatuaż. To właśnie wtedy zaczęło być o niej głośniej, wystąpiła ze swoją mamą w telewizji śniadaniowej.

Następnym etapem rozwoju jej kanału był związek z Czuuxem – innym bardzo młodym youtuberem. Para nagrywała razem różnego rodzaju filmy, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Niestety, po rozstaniu z chłopakiem kariera Julii Pelc poszybowała w dół. Dziewczyna często miała różnego rodzaju problemy psychiczne, o których nieskładnie próbowała opowiadać w coraz mniej regularnie dodawanych filmach.

Podejmowała również wątpliwe współpracę reklamowe, przez co wielu obserwujących odwróciło się od niej. Próbowała powrócić do swojej świetności biorąc udział w galach freak fightowych – Elite Fighters oraz Prime MMA. Przegrała jednak obydwa pojedynki i porzuciła sport. Obecnie aktywna jest głównie na portalu OnlyFans, gdzie sprzedaje swoje odważne zdjęcia oraz na Instagramie, dzie zachęca do ich kupna. 

Julia Pelc – rodzina

Na temat rodziny Julii Pelc nie wiadomo zbyt wiele. Jedyną osobą, która pokazywała się publicznie między innymi podczas wywiadów w telewizji śniadaniowej jest jej mama – Patrycja Relska. Wszystko wskazuje na to, że jest ona po rozstaniu z ojcem Julii, który wystąpił jedynie na kilku tiktokach swojej córki. Z tego co wiemy Julia Pelc nie ma rodzeństwa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Pelc (@queenoftheblack3)

Julia Pelc – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Julia Pelc jest młodą dziewczyną, która wciąż pozostaje panną. Nie oznacza to jednak, że nie ma na swoim koncie kontrowersyjnych i burzliwych związków. Pierwszym chłopakiem nastolatki był raper i youtuber Czuux, czyli Piotr Czupryn. Pod jego wpływem dziewczyna zmieniła swój nieco kontrowersyjny wizerunek, przefarbowała włosy na blond oraz zaczęła “grzeczniej” się ubierać. Po zakończeniu związku zarzuciła mu jednak, że to przez niego zaczęła mieć problemy psychiczne a on sam stosował wobec niej przemoc.
Następnie była kojarzona z Filipem Zabielskim, kolejnym twórcą internetowym, jednak sama przyznała, że był to “związek dla wyświetleń”. Po tych doświadczeniach Julia Pelc zdecydowała się na nawiązywanie relacji z osobami, które nie były znane przed związkiem z Queen of The Black. Pierwszy z chłopaków, o pseudonimie Neon zdobył zasięgi na jej popularności, po czym wrócił do swojej byłej ciężarnej dziewczyny, co spowodowało u Julii Pelc histeryczną reakcję, okaleczenie się podczas transmisji live oraz pobyt w szpitalu. Jakiś czas temu związała się z kolejnym młodym mężczyzną – Sebastianem Kwinczakiem. I choć para wciąż jest razem nie obyło się bez awantur, usuwania kont w sieci, pomówień o pobicie czy kradzież pieniędzy a także artykułów mówiących o interwencji policji czy znalezieniu przy parze środków odurzających.

Julia Pelc – dzieci 

Julia Pelc jest młodą osobą, która nie podjęła jeszcze decyzji o macierzyństwie, choć przy chwilowym rozstaniu ze swoim obecnym partnerem sugerowała, że może być w ciąży. Niemniej jednak były to przede wszystkim domysły osób, które ją obserwują. Biorąc pod uwagę jej obecny stan macierzyństwo jest czymś, co zdecydowanie powinna odsunąć w przyszłość i najpierw zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję psychiczną, czego jej życzymy. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Pelc (@queenoftheblack3)

Julia Pelc – Facebook i Instagram

Praktycznie całe życie Julii Pelc związane były z social mediami. Co ciekawe, dziewczyna nie jest aktywna na Facebooku. Na tym portalu posiada jedynie własny, prywatny profil. Jej główną osią działalności jest Instagram, na którym wciąż obserwuje ją kilkaset tysięcy osób. Co ciekawe, często jednak traci swoje konta, ze względu na kontrowersyjne treści jakie publikuje. Obecnie aktywna jest na kocie cryingjuulcia. Posiada również kanał na YouTube, nie jest on jednak aktualizowany od wielu miesięcy. 

Julia Pelc – ciekawostki z życia

Mówiąc o ciekawostkach z życia Julii Pelc wspomnieć można przede wszystkim o licznych kontrowersjach wokół jej osoby. Pierwszą z nich jest zbiórka na chorego psa – Julia poprosiła swoich fanów o zbiórkę na operację rannego psa, który do niej należał. Zebrała ponad 4 tysiące złotych, po czym okazało się, że pies nie wymaga operacji a Julia nigdy nie rozliczyła swojej zbiórki i nie pokazała paragonów. Była również aresztowana za posiadanie marihuany oraz zadłużyła się podczas wynajmowania mieszkania ze swoim chłopakiem oraz doprowadziła je do tragicznego stanu, przez co została z niego usunięta. Jak widać, wczesne rozpoczęcie kariery nie miało na nią dobrego wpływu.