Ewa Farna zabrała syna na próbę muzyczną. Tam zwróciła uwagę na szokujący fakt!

Ewa Farna (27 l.) jest młodą mamą. Z małżeństwa z Martinem Chrobotem w czerwcu 2019 roku urodziła syna Artura.

Piosenkarka należy do osób, które nie gwiazdorzą. Gdy Ewa Farna znacznie schudła, to nie stał za tym trener personalny, indywidualna dieta i profesjonalne zabiegi, tylko jazda na rowerze, spacery i warzywa z własnego ogródka. Ostatnio też gwiazda pokazała jakim “wózkiem” wozi syna, a pojazd robi wrażenie [zobacz tutaj].

 

Ewa Farna zabrała też małego Artura na próbę muzyczną zespołu. Na zdjęciu widać, że maluch jest odpowiednio zabezpieczony, bo na uszach ma słuchawki tłumiące dźwięk, a chłopiec z zainteresowaniem przygląda się muzykom.

 

Proba dzwieku po meega dlugim czasie. ✌🏼
Dzis w Czechach biletowany online festiwal z widokiem na Prage🙌…

– pisała piosenkarka.

 

Przy okazji Ewa Farna zwróciła uwagę na znaczący fakt!

 

z mamą w pracy – https://www.instagram.com/ewa_farna93/

 

Chodzi o to, że do tej pory jej syn prawdopodobnie nie widział świata poza domem i najbliższym otoczeniem. Wszystko z porodu restrykcji związanych z koronawirusem:

 

Synku, to moja praca. To sa inni ludzie. To jest swiat poza domem. Wiecej niz polowe zycia🙀😅 dzieciak spedzil w lockdownie, mam nadzieje, ze juz niedlugo bedzie nam dane bardziej sie socjalizowac, poznawac siebie w kontekscie kolektywu, to przeciez dla dzieci takie wazne.

– zauważa Ewa Farna.

 

I faktycznie, dzieci które na początku 2020 r. miały roczek czy półtora, większość swojego życia spędziły w nietypowych warunkach. W bardzo ograniczonym zakresie mogły chodzić na basen, do teatru czy na ciastko do kawiarni. Czyżby rosło nowe “pokolenie lockdownu”?

 

Zobacz też: Roksana Węgiel w Dance Dance Dance. Zobacz, jak jej poszło!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *