Ewa Farna przebiła wszystkie instamatki. Zobacz, czym wozi swojego synka!

Ewa Farna jest młodą mamą. W 2019 roku z małżeństwa z Martinem Chobotem urodziła syna Artura. 

Na swoim profilu Ewa Farna raczej nie pokazuje zdjęć synka, jednak pojawia się on w relacjach na instastory. Wyraźnie widać jednak, że gwiazda stawia na normalność i nie zamierza ani lansować, ani otaczać dziecka drogimi gadżetami.

 

Nieco inaczej działają tzw. instamatki – zawsze piękne, zadbane i takie, które z macierzyństwa zrobiły swój “zawód”. Zaliczyć do nich można wiele gwiazd i celebrytek. Takie mamy swoim dzieciom kupują luksusowe ubrania, zabawki i inne potrzebne sprzęty, wliczając w to wózki.

 

Anna Lewandowska z wózkiem Cybex – https://www.instagram.com/cybex_global/?hl=pl

 

Wśród gwiazd i celebrytów popularne są wózki, których ceny są porównywalne z samochodami. Wiele osób wybiera na przykład wózki firmy Cybex, których najdroższe modele kosztują po kilkanaście tysięcy złotych. Taki wózek kupiła na przykład Natalia Siwiec czy Małgorzata Socha a także Anna Lewandowska. Małgorzata Rozenek kupiła Heniowi kilka wózeczków, a jeden z nich to Aston Martin za niemal 15 tysięcy złotych [zobacz tutaj].

 

Ewa Farna bynajmniej jednak nie wpisuje się w ten trend. Na swoim instastory pokazała, czym wozi małego Artura. Nie jest to żaden szpanerski wózek, tylko… taczki!

 

https://www.instagram.com/ewa_farna93/

 

Na nagraniu, jakie zamieściła na Instagramie widać, że maluch jest bardzo zadowolony z takiej “karocy”. Na szczęście dzieci nie patrzą na metki i ceny, a Ewa Farna przebiła wszystkie instamatki!

 

Zobacz też: AMW wyprzedaje odzież i wojskowe akcesoria. Ceny niskie, a opisy zwalają z nóg!

 

https://www.instagram.com/ewa_farna93/

 

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *