Roksana Węgiel w Dance Dance Dance. Zobacz, jak jej poszło!

Roksana Węgiel jest niewątpliwą gwiazdą trzeciej edycji Dance Dance Dance.

W tanecznym show Telewizji Polskiej występują pary, a Roksana Węgiel do udziału zaprosiła swoją koleżankę z Jasła. Wybór Oliwii Górniak z pewnością nie był przypadkowy, bo nastolatka od lat odnosi sukcesy taneczne > Zobacz: Kim jest Oliwia Górniak?

 

Oliwia i Roksana – https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

W miniony piątek wyemitowano pierwszy odcinek DDD. Pierwszym zadaniem był występ w parach, drugi był tańcem solo. Jeśli chodzi o parę Węgiel & Górniak to zatańczyły do piosenki “Intoxicated” Martina Solveiga & GTA. Ich taniec był bardzo dynamiczny, a układ choreograficzny był bardzo ciekawy. Widać było pewne niedoskonałości (głownie w wykonaniu Roksany), jednak dziewczyny zyskały wysokie oceny jurorów (Agustin Egurrola, Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk) uzyskując 23,5 punktu.

 

 

Drugi występ był solówką Roxie i wypadł słabiej niż pierwszy taniec. Młoda gwiazda tańczyła do piosenki Zary Larsson “Lush Life” . Roksana w zasadzie ginęła w gronie innych tancerzy wykonujących układ i nie wyróżniała się na ich tle. Zdaniem Agustina wszystko było “płaskie”. Za swój solowy taniec Węgiel przyznano 17,5 punktów.

Mimo to Roksana i Oliwia wydają się być najbardziej interesującą taneczną tego sezonu Dance Dance Dance. Ciekawe, co pokażą w kolejnych odcinkach.

 

Zobacz też: Anna Dereszowska pokazała syna. Ale słodziak!

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *