Joanna KRUPA rozpoczyna karierę MUZYCZNĄ i che reprezentować POLSKĘ na tegorocznej EUROWIZJI! Przyjęła pseudonim J KRU i nagrała specjalny UTWÓR! (foto)

Joanna Krupa jest niezwykle utalentowaną osobą i potrafi sprawdzić się w każdej roli. Słynna modelka zamarzyła o karierze muzycznej i stara się realizować swoją pasję jaką jest śpiewanie. Na swoim Instragramie zamieściła kilka zdjęć z profesjonalnego studia nagrań, czym wprowadziła w lekkie zaskoczenie swoich fanów. Okazuje się, że Krupa od dziecka chciała zostać piosenkarką i teraz nadarzyła się ku temu okazja.

 

 

Wszyscy z niecierpliwością czekają na końcowy efekt jest pracy w studio. Wiadomo, że piosenka ma być utrzymana w hip-hopowym klimacie i powstanie do niej teledysk. Póki co nie wiadomo kiedy jej debiutancki utwór ujrzy światło dzienne. Joanna wierzy w swój talent, a jeśli kawałek wyjdzie fajnie istnieje szansa zgłoszenia go do krajowych eliminacji przed tegorocznym Konkursem Piosenki Eurowizji!

 

Modelka bardzo dobrze zadbała o szczegóły i przyjęła nawet specjalny pseudonim artystyczny. Jako piosenkarka występuje pod nazwą J Kru. Wychodzi na to, że to nie zabawa, a jakieś większe przedsięwzięcie. Co z tego wyjdzie, czas pokaże. Wielbiciele urody Krupy z niecierpliwością oczekują jej debiutu.

 

źródła: viva.pl, foto instagram.com, youtube.com

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *