Eurowizja: Blanka przerwała milczenie. Zwraca się do Jann’a!

Blanka Strajkow z utworem “Solo” została wybrana na reprezentantkę Polski na konkurs Eurowizji. Widzowie są jednak oburzeni tym werdyktem i uważają, że powinien wygrać Jann, który zaśpiewał utwór “Gladiator”.

Po ogłoszeniu wyników, na Blankę wylała się fala krytyki. Widzowie uważają, że wokalistka powinna zrezygnować, a miejsce na Eurowizję oddać Jann’owi. 24-latka zabrała głos i zwróciła się do swojego rywala.

 

https://www.instagram.com/blikeblanka/?hl=pl

 

W nagraniu na instastory Blanka zapewniła, że będzie pracować nad swoim występem:

 

Jestem świadoma również rzeczy, które muszę poprawić, i dziękuję Wam za również konstruktywną krytykę. Biorę to do siebie, na pewno będę bardzo ciężko pracować, żeby Was nie zawieść, i obiecuję, że dam z siebie wszystko. I chciałabym zrobić naprawdę ogromne, świetne show.

 

Miejsca w konkursie nie zamierza oddawać. Zwróciła się jednak do Jann’a:

 

Z tego miejsca bardzo bym chciała podziękować Jann’owi, bo jesteś nie tylko wspaniałym, fenomenalnym artystą, ale jesteś też po prostu przecudownym człowiekiem. Dziękuję Ci z całego serca za całe Twoje wsparcie, za to, jaki jesteś, za naszą rozmowę wczoraj, którą mieliśmy za kulisami, w garderobie, po wszystkim, jak już emocje trochę opadły. I dziękuję jeszcze raz za wszystkie miłe słowa od Ciebie, Jann.

 

Dodała też:

I chciałabym też powiedzieć, że tak naprawdę oboje nie rozumiemy tak ogromnej fali czystego hejtu, która się na mnie wylewa. (…) Oboje nie rozumiemy, w jaką stronę to wszystko podąża. I przyznam, że jest mi przykro.

 

Tymczasem na profilu Blanki w komentarzach pod postem dotyczącym głosowania na Eurowizję czytamy:

 

Zrezygnuj, proszę zrób to dla Polski, jeżeli czujesz się polką #justiceforjann Jeśli naród Polski za tobą nie będzie stał tym bardziej Europa

 

Blanka. Błagam zrezygnuj #blankazrezygnuj

 

Wiem, że o takie rzeczy się nie prosi, ale zrezygnuj BŁAGAM

 

Czy Blanka powinna zrezygnować? Posłuchajcie obydwu nagrań i oceńcie sami!

 

 

 

https://www.instagram.com/p/CpAoTPEt9NY/?hl=pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.