2 października 2023

Pamiętacie SŁODKĄ LUCY z “Opowieści z Narnii”? DZISIAJ MA JUŻ 23 LATA! Od premiery minęło już 13 lat! ZOBACZ JAK AKTORKA WYGLĄDA DZISIAJ!

Świat poznał i pokochał Georgie Henley w 2005 roku za rolę Lucy w “Opowieści z Narnii”. Najmłodsza 10 letnia Georgie w głównej obsadzie zauroczyła widownie dużymi oczami i niesamowitym talentem aktorskim! Idealnie odzwierciedliła książkową Łucję, właśnie taka miała być wrażliwa, słodka, ale charakterna  i waleczna. Od premiery pierwszej części minęło już prawie 13 lat. Co u filmowej Lucy? Po Lucy nie ma już śladu, aktorka jest już 23 letnią kobietą!

 

Po sukcesie trzech części w których grała nie posypały się na nią propozycje filmowe, mimo że dostała szereg nagród za swoją rolę. Skupiła się na nauce i studiowała w Cambridge, gdzie zdobyła dyplom w 2016 roku. Jednak pojawiała się czasami na srebrnym ekranie – zagrała w “Siostrach” w 2014 roku, a w 2017 można było ją zobaczyć w “Access All Areas”. Teraz po skończeniu studiów zamierza całkowicie poświęcić się aktorstwu! Wielu fanów czeka to, aby znów osiągnęła sukces na miarę z tego z dzieciństwa.

 

Georgie Henley wyrosła na piękną kobietę, jak dla nas o typowej, brytyjskiej urodzie. Przypomina nieco Emmę Stone. Zachowała pyzaty wyraz twarzy z dzieciństwa i duże oczy. Nie jest stereotypową pięknością, ale przecież oryginalna uroda to zaleta w tej branży!

 

Zobacz jej aktualne zdjęcia:

 

https://www.instagram.com/p/BdGhGzdAgVX/?taken-by=georgiehenleyforlife__

źródło: instagram.com, youtube.com, filmweb.com

Dodaj komentarz