DODA WYGRAŁA Z EMILEM W SĄDZIE! Została uniewinniona od postawionych jej zarzutów! Nie zgadniesz kogo Emil obwinia za taki wyrok!

Doda ostatnio zasłynęła głównie dzięki “aresztowaniu”, które okazało się tylko przesłuchaniem. Miało to związek z Emilem Haidarem, który wytoczył jej kilka spraw sądowych. Właśnie już jedną ma Doda z głowy! Została uniewinniona!

 

Informację potwierdził adwokat piosenkarki. Sprawa dotyczyła zniesławienia Emila przez byłą narzeczona. W rezultacie bardzo na tym ucierpiały “biznesy” Haidara – wielu klientów zakończyło z nim współpracę.

Doda udowodniła przed sądem, że w sytuacjach medialnych, o które została pozwana nie mówiła o Emilu… Sąd jej w to uwierzył.

 

Emil nie jest oczywiście zadowolony z wyniku procesu i skomentował go bardzo sugestywnie:

 

“Dopóki pan minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani. Ale skoro twierdzi, że nie mówiła o mnie…”

 

Trochę nas ten komentarz bawi, że właśnie taki człowieka jak Emil wypowiada takie słowa. Hipokryzja? W każdym razie on czuje się stroną pokrzywdzoną wynikiem procesu i przewidujemy, ze może się odwołać. Chociaż z drugiej strony pozwał Dodę o dużo poważniejsze rzeczy, więc może na nich skupi się bardziej, żeby właśnie w nich wygrać z piosenkarką.

 

Wyrok nie jest prawomocny i jeszcze każda ze stron może się od niego odwołać. Oczywiście to tylko jedna z wielu spraw, którą Emil wytoczył Dodzie. Dla piosenkarki to tylko jeden malutki sukces, ale zawsze wygrana. Ciekawe, jak zakończą się inne sprawy?

 

Że też ludzie nie potrafią się po prostu rozstać… Dodę i jej rodzinę bardzo dużo emocji kosztuje ta cała batalia z Emilem. Zresztą pisaliśmy o mamie Dody (zobacz tutaj), która w wywiadzie zdradziła, jaki niszczący wpływ mają te sytuacje na chociażby twórczość artystki.

 

Zobaczcie, a byli taką zakochaną parą, jednak drugą osobę poznaje się dopiero przy rozstaniu!

źródło: plotek.pl, instagram.com, facebook.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *