CENZURA w TVN! Na WOŚP nie pokażą aukcji DODY za karę, że została uniewinniona w sprawie pobicia Szulim?! Piosenkarka już wydała oświadczenie!

Chyba każdy pamięta głośną sprawę rzekomego pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę, co okazało się nieprawdą i zatwierdził to sąd. Mimo że od sprawy minęło już kilka lat, nadal Rabczewska ma nieoficjalny zakaz wstępu do TVNu.

Sprawa nieco komplikuje się w sprawie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, którą to TVN przecież transmituje… Doda wystawiła na aukcję swoją suknie, w której śpiewała “Niech żyje bal” na festiwalu w Opolu 2017. Okazuje się, że TVN nie zgadza się na transmisję tej aukcji…30 sekund Dody na ekranie… Piosenkarka jest zażenowana.

 

Na swoim oficjalnym koncie na facebooku piosenkarka wydała oświadczenie, w którym opisuje całą sytuację:

 

“(…) W grudniu zostałam zaproszona przez sztab WOŚP do studia telewizji, by na żywo przekazać suknię, w której zaśpiewałam “Niech żyje Bal” na festiwalu w Opolu 2017. Dziś mój management został poinformowany, że TVN nie zgadza się na transmisję tej aukcji. Czy naprawdę animozje z “prezenterką” Agnieszką, która przegrała proces – a sąd uniewinniając mnie, dał jasny dowód na jej kłamstwa – są ważniejsze niż ten szczytny cel?! Czy fakt, że stacja uwierzyła w te oszczerstwa i mnie ocenzurowano ma odbijać się na potrzebujących? Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN? Rozumiem, że dany mi „ban” uniemożliwia te 30 sekund, które sztab chciał poświęcić mi na antenie? Szkoda, że nie działało to podobnie w kwestii materiałów godzących w moje dobre imię”.

 

Dodzie jest po prostu żal osób, którym mogła pomóc. Przecież im bardziej promowana aukcja, tym wyższe ceny mogą padać. Widać, ze piosenkarka nie boi nazywać się rzeczy po imieniu:

 

“Czy nie wystarczy TVN-owi, że nie pojawiam się na ich antenie od lat?
Bo od lat nieobiektywnie trzymają stronę swojej pracownicy i podsycają już nic nie znaczący i dawno rozstrzygnięty sądownie spór. Jako telewizja dezaprobująca cenzurę sami ją uprawiają. Ale nie kosztem moich fanów – bo oni są ze mną nieustannie – ale niestety kosztem ludzi potrzebujących, na których pieniądze z tej licytacji miały pójść i tych, którzy mogliby wesprzeć WOŚP, dowiadując się o mojej licytacji z telewizji”. 

 

Doda zwróciła się też bezpośrednio do Jurka Owsiaka, ciekawe, czy odpowie na jej odzew:

 

“Mszcząc się na mnie, mszczą się na innych. Słabe.

Jurku. Z pomocą telewizji czy nie – wspieram WOŚP i, jak co roku, dokładam swoją cegiełkę, jednak mam nadzieję, że zgadzasz się z moim stanowiskiem”?

 

Naprawdę przykra sytuacja, dziwi nas, że nawet przy okazji takiej imprezy są wyciągane dawne historię. wygląda na to, że Szulim ma naprawdę mocną pozycję w TVNie, czyżby to zasługa bogatego męża? Brak odpowiedzi to też odpowiedź.

 

Dodę będzie można zobaczyć w WOŚP w Kielcach na koncercie z tej okazji.

 

źródło: instagram.com, facebook.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *