MAMA DODY płacze przez Emila podczas wywiadu! Zdradza kulisy NAJGŁOŚNIEJSZEGO związku show biznesu! ZOBACZ to wideo, a zaskoczy cię co musiała z nim przeżyć Rabczewska!

Takiego wywiadu dawno nie było. Mama Dody przyznaje się, że ma mnóstwo propozycji rozmów ze strony mediów, każdy chciałby móc poznać skandalistkę oczami jej rodzicielki, ale pani Rabczewska unikała takich sytuacji.

Na ten wywiad wyjątkowo się zgodziła i opowiedziała jaka jest jej córka Doda. Wyjątkowość tego nagrania tkwi w tym, że całą rozmowę ogląda i komentuje sama celebrytka. Poruszono wiele wątków z życia piosenkarki, ale właśnie ten z Emilem w roli głównej doprowadził panią Rabczewską do łez!

 

Dziennikarka zapytała mamę Dody jak się odnosi do sprawy piosenkarki z byłym narzeczonym. Pani Rabczewska nie kryła rozczarowania:

 

“To co wyprawia pan Emil Haidar przekracza wszelkie możliwe i oczekiwania i granice. Powiem tak, że córka chciała skończyć tę znajomość już po pierwszym wspólnym wyjeździe. Pojechali na pierwsze wakacje i już stamtąd dzwoniła, że Emil wypija za duże ilości alkoholu. Chciała zakończyć tę znajomość. Obiecywał poprawę. Jak wiemy nigdy ta poprawa nie miała miejsca”.

 

Rodzice Dody nie mogą patrzeć na cierpienie swojego dziecka, kiedy dziennikarka zapytała jak znoszą tę sytuację, pani Rabczewska się rozkleiła i popłynęły łzy:

 

“Strasznie! Córka była z nim raptem niecałym rok, a jest już dwa lata po rozstaniu i przez te dwa lata on ją cały czas gnębi, męczy ją – nas przy okazji również. Ja cierpię z tego powodu, bo wiem jak cierpi córka. On jej po prostu niszczy życie. (…) On jej zabiera to co jest najcenniejsze. Nie pozwala jej tworzyć, nie pozwoli jej nagrać płyty. Nie może się spokojnie skupić. A już to, co zrobił ostatnio z tym zatrzymaniem to jest karygodne”.

 

Nic dziwnego, że Doda zrobiła taką karierę –  z takim wsparciem mogłaby wszystko!

Żeby zrozumieć fenomen tej skandalistki trzeba zobaczyć to wideo, a mama Dody to naprawdę niesamowita kobieta!

 

Zobacz wideo, może nieco namieszać w opinii o Dodzie!

źródło: instagram.com, youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *