DODA nie wiedziała, że jest znana na całym ŚWIECIE! Jej imieniem nazwano PASAŻ w MONAKO! (foto)

Ostatnio w życiu Dody dzieje się naprawdę wiele. Piosenkarka pobrała się z Emilem Stępniem i w końcu jest szczęśliwą kobietą. Gwiazda poinformowała o tym wydarzeniu z delikatnym opóźnieniem. Zrobiła to, ponieważ chciała wziąć ślub w spokoju i z dala od wścibskich fotoreporterów. Doda marzyła o cichej uroczystości, dzięki temu mogła wraz z ukochanym delektować się tym wyjątkowym momentem.

 

 

 

Kilka dni temu świeżo upieczeni małżonkowie gościli na Festiwalu Filmowym w Cannes. Ta ogromna impreza przyciąga uwagę mediów i opinii publicznej na całym świcie. Piosenkarkę podczas pobytu we Francji spotkała niejedna miła niespodzianka. Jak się okazuje Francuzi doskonale znają jej piosenki. Mało tego w Monte Carlo (Monako) powstał nawet pasaż jej imienia! Dowodem są zdjęcia i wpis jaki opublikowała na swoim Instagramie!

 

 

„Kochani ! Z wielką radością informuje, że na moją cześć w Monako powstał Pasaż mojego imienia, ku czci mojej zniewalającej,fantastycznej i rozprzestrzeniającej się po całym świecie twórczości. Bardzo dziękuję lokalnej społeczności za docenienie mojego artyzmu i wybitnie charyzmatycznej osobowości:) Wraz z prezesem festiwalu Cannes obiecujemy,że w ramach wdzięczności kolejny festiwal 2019 będzie otwarty moim specjalnym koncertem z trasy „hello bitches Tour”. Już teraz Was serdecznie zapraszam na pierwszy koncert z tego światowego tournee – 18 maja w Środzie Śląskiej👸🏼”.

.

Fani gwiazdy są zachwyceni rozpoznawalnością piosenkarki, my również!

 

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com, facebook.com

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *