Poznajecie tego dziwnego młodzieńca? TO POLSKI ARTYSTA, ZNANY NA CAŁYM ŚWIECIE!

Chociaż głośno zrobiło się o nim w Polsce ze względu na związek z najpopularniejszą polską skandaliczką, to nie zmienia faktu, że ma fanów na całym świecie. Mowa o założycielu zespołu Behemonth, którego był również gitarzystą, kompozytorem, wokalistą i autorem tekstów. Jako Adam Darski zna go niewielu, ale kiedy powiemy, że chodzi nam o Nergala – już wiadomo!

 

Darski był narzeczonym Dody i to dzięki niej udało mu się znaleźć dawcę szpiku, kiedy zmagał się z chorobą nowotworową. Podobnie jak była narzeczona, Adam nie stroni od kontrowersji i skandalu. Jego zespół grał black-deathmetalową muzykę  – w trakcie koncertów obrażał uczucia religijne, niszcząc na scenie Biblię. Oczywiście podobnych incydentów miał Behemonth więcej, za co zresztą Darski odpowiadał przed sądem.

 

Ostatnio na Instagramie artysty pojawiło się zdjęcie z przeszłości. Trzeba przyznać, że czas działa na jego korzyść – wygląda dużo lepiej. Pomyśleć, ze miał wtedy 17 lat i był takim uroczym chłopakiem. Minęło kilkanaście lat, ale ten uśmiech się nie zmienił.

 

O Darskim jest jakby ciszej, w naszym kraju jego muzyka się nie sprzeda, nie jest w medialnym związku i chyba na salony nie jest zbyt często zapraszany. Może związek z Dodą nauczył go, że ten nasz polski show biznes nie jest dla niego.

 

źródło: plotek.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *