Doda pomogła uratować aż 340 osób. Zobacz nagranie!

Dziś Doda podzieliła się wyjątkowym nagraniem, jak mówi to prezent, jaki dostała.

Na video widzimy jak 10 lat temu Doda wygłasza gorący apel podczas jednego z koncertów. Mówi o tym, że jej ówczesny narzeczony – Nergal – ma białaczkę. Wokalistka apeluje do swoich fanów o to, by zostali dawcami szpiku. Jak sama wspomina, był to bardzo trudny czas:

 

Bo to był cholernie ciężki rok, schudłam 7 kg, zachorowałam na bezsenność, wypadały mi włosy z nerwów, zaczęły doskwierać inne choroby. Wytwórnia kazała wydawać płytę bo…kontrakt‍♀️udzielałam podczas promocji jedne z gorszych wywiadów w moim życiu bo wszystko sypało się w środku i na zewnątrz. Ale niemiła ta Doda ,słyszałam..

 

Jednak jej apel z przed 10 lat przyniósł piękny owoc. Na dalszej części video widzimy wypowiedzi osób, które właśnie po apelu Dody zostały dawcami szpiku. Wypowiada się też przedstawicielka Fundacji DKMS (misją organizacji jest wyszukiwanie dawców szpiku dla osób potrzebujących)

 

Doda, to dzięki osobom takim jak Ty, dobro może wiecznie trwać – mówi pani Joanna z DKMS.

 

Sama Doda także nie kryła wzruszenia:

 

Dostałam dziś taki prezent.piękny. Myślałam ,że już mało kto pamięta … jeżeli przyjdzie mi umrzeć teraz to będę czuła się spełniona. Nie dzięki nagrodom czy moimi spełnionymi marzeniami ale tym,że zrobiłam wszystko by uratować jednego człowieka a udało się aż 340 340 żyć. dziękuje Wam ,ze byliście wtedy ze mną.

 

Więcej informacji na temat dawstwa szpiku na stronie DKMS.

 

https://www.instagram.com/p/CJG-1c4ATvX/?igshid=1bydmv93z6hgf

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *