CYC Dody i KLATA Emila w Dubaju bawią się z samym Depardieu! Zobacz zdjęcia z luksusowych wakacji piosenkarki!

Doda zaskoczyła wszystkich i ostatniego Sylwestra postanowiła spędzić z dala od chłodnej Polski. Na swój urlop wybrała Dubaj i luksusowy hotel, gdzie spędzenie w nim nocy kosztuje 140 000 tys złotych!  Co więcej doleciał do niej Emil z którym nie tylko w luksusie prezentują swoje wdzięki, ale też udowodnili, że poznali samego Depardieu!

 

Światowy aktor ponoć jadł z Dodą śniadanie, co nie do końca okazało się prawdą. Piosenkarka sprostowała, że jadł stolik obok.Na dowód jego obecności w tym samym budynku pokazała jego zdjęcie z Emilem.

Doda chętnie relacjonuje swoje luksusowe wczasy na Instagramie, dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić i zazdrościć jej wakacji. Ostatnio zdecydowała się z Emilem zjeść kolację w restauracji, która znajduje się w najwyższym budynku na świecie. Doda wygląda na wakacjach oszałamiająco zarówno w bikini, jak i seksownej sukni wieczorowej!

 

Swoją drogą, ciekawe czy piosenkarka w końcu potwierdzi swój związek z Emilem. Widać,że on jest nią zaczarowany, wszędzie jej towarzyszy, a i sama piosenkarka nie szczędzi mu ciepłych słów.

Dlaczego wciąż zapewnia, że łączy ich tylko przyjaźń? Poprzedni Emil do dziś niszczy jej życie i może teraz Doda buduje związek na solidnej przyjaźni,a nie namiętności? Zobaczymy, czy ten Emil zapewni piosenkarce szczęście, jak na razie widać, ze jest powodem jej uśmiechu na twarzy.

Oto krótka relacja z wakacji:

\  

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *