Seksowna gwiazda “Tańca z gwiazdami” bawi się na LUKSUSOWYCH wakacjach z MILIONEREM starszym o 27 LAT od niej… Zobacz zdjęcia i wideo!

Izabela Janachowska stała się sławna za sprawą “Tańca z gwiazdami”, gdzie tańczyła między innymi z Radziem Majdanem. Gwiazda to piękna i spełniona kobieta, a pełnię szczęścia wypełnia jej miłość i bogactwo! W tym roku będzie świętować czwartą rocznicę ślubu ze swoim mężem milionerem, który jest starszy od niej o 27 lat. Teraz przebywają na wakacjach na Malediwach, gdzie spędzili nie tylko Sylwestra, ale byli gośćmi na ślubie swoich przyjaciół!

 

Izabela chętnie relacjonuje na swoim Instagramie luksusowe życie. Małżeństwo z milionerem zapewniło jej dostatek, chociaż sama również świetnie zarabia prowadząc dwa programy o tematyce ślubnej w TVN Style oraz własny blog. Kadry z jej wakacji wywołują w nas zazdrość! Ona jest w raju!

Dzięki jej filmikom widzimy szczere uczucie miedzy nią, a jej mężem – to trzeba przyznać. Jednak różnica wieku razi po oczach. Krzysztof mógłby być już dziadkiem…a nie jest jeszcze ojcem. Izabela wygląda kwitnąco, a jej mąż ma już 58 lat…

 

Zapewne nie raz Janachowska słyszała zarzut, że wyszła za mąż dla pieniędzy. My tak nie uważamy, ale przypuszczamy, że gdyby Krzysztof nie był milionerem, tylko przeciętnie zarabiającym mężczyzną raczej nie zwróciłby uwagi pięknej tancerki. Bo czym mógł jej wtedy zaimponować? Jak mógłby ją rozpieszczać?

Ale to tylko gdybanie, bo widać,że bardzo się kochają, a pieniądze ułatwiają im kochać się w najpiękniejszych okolicznościach świata.

 

Zobaczcie piękne zdjęcia z wakacji milionera właściciela wytwórni świec i pięknej Izabeli:

https://www.instagram.com/p/BdX-zJphGo_/?hl=pl&taken-by=izabelajanachowska

źródło: instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *