DAWID KWIATKOWSKI napina się bez koszulki i chwali GOŁĄ, UMIĘŚNIONĄ KLATĄ. “CIACHO”. FANKI oszalały na punkcie jego CIAŁA i proszą o WIĘCEJ! (foto)

Dawid Kwiatkowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się bez koszulki. Piosenkarz pochwalił się swoją wyrzeźbioną klatą, a jego fanki wręcz oszalały na punkcie jego ciała. Kwiatkowski od początku swojej kariery bardzo aktywnie udziela się na portalach społecznościowych, na których obserwuje go spora liczba wielbicieli. Tym razem postanowił pokazać się bez koszulki i okazało się to świetnym pomysłem.

 

 

Fotka Dawida cieszy się ogromną popularnością i polubiło ją 34 tysięcy osób. Umięśniona klata szczególnie duże wrażenie zrobiła na jego fankach, które wręcz rozpływają się w zachwytach nad ciałem wokalisty. Zdjęcie zostało wykonane na planie teledysku, do jego nowej piosenki. Kwiatkowski stoi i pręży się przy ściance niczym rasowy model. Poza, jak i wygląd mocno zadziałała na wyobraźnię jego wielbicielek.

 

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a dziewczyny wręcz oszalały na jego punkcie pisząc min. “że jest ich ideałem”, zakochałam się od nowa”, czy “jesteś perfekcyjny”. Ciepłe słowa są niezwykle budujące i to na pewno zachęta dla Dawida do jeszcze większej aktywności w mediach społecznościowych. Być może wkrótce pojawią się kolejne zdjęcia z “gołą klatą”.

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *