Córka Magdy Gessler wcale nie ma na imię Lara? Jej imię to…

W 2020 roku Lara Gessler stała się bardzo popularna. Przyczyniła się do tego nie tylko osoba jej mamy.

Zainteresowanie wzbudził także związek z Piotrem Szeląg i to, że Lara Gessler szybko zaszła w ciążę. Jesienią na świat przyszła Nena Gessler Szeląg [zdjęcia tutaj] i niemal równolegle na rynku ukazała się bardzo ciekawa pozycja kulinarna autorstwa Lary pt. “Orzechy i Pestki”. Z kolei raptem kilka dni temu Lara zaskoczyła wszystkich tym, że pojawiła się na okładce Women’s Health [zdjęcia tutaj].

 

z Neną – https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

Słowem o córce Magdy Gessler jest ostatnio głośno. Tymczasem jeden z serwisów odkrył, że Lara tak naprawdę nosi zgoła inne imię. Sprawdzić to można w Krajowym Rejestrze Sądowym, a trudno o pomyłkę, ponieważ widać powiązania z innymi osobami z rodziny – Magdą i Piotrem Gesslerem.

 

Jak więc brzmi prawdziwe imię restauratorki i autorki książek kulinarnych? W KRS figuruje ona jako Aleksandra Lara Gessler. Tak więc pierwszym imieniem jest Aleksandra, a Lara to drugie imię.

 

To nie jedyny taki przypadek w show biznesie. Podobna sytuacja jest z liderem zespołu Zakopower, który używa swojego drugiego imienia.

A jak brzmi pierwsze? Zobacz: Sebastian Karpiel-Bułecka chce wykreślić swoje imię! Szczegóły zdradziła jego żona.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *