Zdjęcie rozczochranej Magdy Gessler BEZ MAKIJAŻU przy choince robi furorę w sieci! ZMIANA JEST KOLOSALNA, a restauratorka wygląda zdecydowanie inaczej! (foto)

Magda Gessler przyzwyczaiła nas do nienagannego wizerunku, który znamy choćby z prowadzonych przez nią programów kulinarnych. Przed programem ma do swojej dyspozycji sztab makijażystów i fryzjera, którzy dbają o perfekcyjny makijaż i charakterystyczne od wielu lat uczesanie, burzę loków. Jej najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie dla wielu może być nie lada zaskoczeniem.
Świąteczna fotka, jaką wykonała przy choince przedstawia ją w zupełnie innym świetle. Magda Gessler wygląda jakby dopiero wstała z łóżka, jest rozczochrana i nie ma na twarzy nawet grapa makijażu, który jest nieodzownym elementem jej wizerunku! Popularna restauratorka poczuła magię Świąt i jak większość celebrytów zrobiła sobie zdjęcie przy choince, które podpisała “Święta. Mróz. Szaleństwo. Pięknie. Kolorowo. Święta”.
O dziwo fotka spodobała się jej wielbicielom, którzy wyrażają same pozytywne opinie, co w dzisiejszych czasach jest sporym zaskoczeniem. Choć różnica jest kolosalna, to Internauci docenili urodę Pani Magdy i wypowiadają się o niej bardzo ciepło. “Jest pani idealna”, “Pani Magda jak zawsze olśniewa”, czy “naturalna piękność”, to tylko wierzchołek góry lodowej pozytywnych komentarzy. Swoją drogą restauratorka wygląda inaczej niż można to było sobie wyobrazić, mimo to należą się jej brawa, że pokazała się w naturalnej odsłonie.
fot.instagram.com
źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *