Malwina Siwiec urodziła! Jej córka ma nietypowe imię!

Malwina Siwiec urodziła! Jej córka ma nietypowe imię!

Malwina Siwiec to młodsza o 7 lat, siostra Natalii Siwiec, na co dzień zajmująca się profesjonalnymi makijażami, stylizacją brwi i rzęs.

I choć Malwina Siwiec nie jest tak popularna jak Natalia, to także jej instagram pełen jest piękny zdjęć. Malwinę obserwuje już ponad 35 tysięcy osób i widać, że podobnie jak siostra, bardzo lubi egzotyczne podróże, co dokumentuje na swoim profilu.

O ciąży poinformowała całkiem niedawno, bo pod koniec listopada. Nie ujawniała jednak wtedy płci dziecka. Zrobiła to Natalia Siwiec, bo pod świątecznym zdjęciem z mamą, siostrą oraz córeczką Mią (zdjęcie tutaj), napisała:

 

Cztery dziewczyny i jedna w drodze☺️3 pokolenia ♥️#rodzina #family – napisała Natalia.

 

Wiadomo było zatem, że dziecko Malwiny także jest dziewczynką. I wczoraj na profilu siostry Natalii pojawiło się pierwsze zdjęcie córeczki. Co więcej, przyszło na świat w 30 urodziny Malwiny:

 

Dziękuję, że sprawiliście mnie najszczęśliwszą. Żyję dla Was 🤍

Piękniejszych trzydziestych urodzin nie można było sobie wyobrazić.

#love #gratitude #happy #happiness #newborn #newbornbaby #baby #babygirl #infant #noworodek #loveofmylife #babylove #babydesign #family #birthday #suprisebirthday #30thbirthday #beautifulmoments

 

córeczka Malwiny – https://www.instagram.com/malwinasiwiec/

 

W odpowiedzi na pytanie jednej z internautek, Malwina Siwiec napisała, jak na imię ma jej córka. Jest ono nietypowe, bo Liwia Pola.