Dramat Natalii Siwiec! Celebrytka bezczelnie została OKRADZIONA NA POKAZIE! Wystarczyło na chwilę odwrócić wzrok, aby jej rzeczy zniknęły! Jest zdjęcie!

Zazwyczaj ludziom wydaje się, że jeżeli ktoś jest sławny i “bywa na salonach” to musi wykazywać się nie lata obyciem i kulturą. Niestety Natalia Siwiec przekonała się, że czasami wśród celebrytów znajdzie się złodziej! Celebrytka została okradziona na pokazie Bizuu!

 

O swojej przykrej przygodzie opowiedziała na Instagramie.

 

Otóż z tego, co wywnioskowaliśmy to każdy gość pokazu otrzymał prezent, którym były pomidorowe ciasteczka z bazylią. Natalia miała na nie wielką ochotę i postanowiła je skonsumować po powrocie do domu. Pilnowała ich przez 40 minut narażając się na śmieszność nosząc je wszędzie ze sobą.

 

Miała je cały czas w ręku. W jednej drogą torebkę, w drugiej foliowa torbę z ciastkami… Nie odstępowała ani na krok.

Na jej nieszczęście musiała pozować do zdjęć i wiedziała, że musi na chwilkę odłożyć foliową torbę. Wystarczyło parę sekund i ciastka zniknęły! Chociaż są na zdjęciu, to później ktoś je zabrał.

 

Celebrytce było przykro nie tylko dlatego, że miała ochotę na te łakocie, ale też dlatego, że ktoś tak bezczelnie zabrał jej prezent! Ponoć jej znajomy “załatwił” jej takie same ciastka, ale i tak niesmak pozostał.

 

Hm…sugerowała, że on też komuś je “podwędził”… Chyba nico hipokryzji wdarło się w ten dramat…

 

Cała Polska śmiała się z “chytrej baby z Radomia”, a warto by było poobserwować bankiety celebrytów, skoro torby tak znikają…

 

Oto zdjęcie jeszcze z ciastkami:

okradziono Natalię Siwiec, Natalia Siwiec, Bizuu

źródło: instagram.com

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *