Siostra Natalii Siwiec czekała na TO wiele miesięcy. Warto było?

Malwina Siwiec (30 l.)  to młodsza siostra Natalii, zawodowo zajmuje się stylizacją brwi, rzęs i makijażu, prowadzi też szkolenia z tego zakresu.

Tak więc chociaż Malwina Siwiec nie zajmuje się modelingiem, to i tak jej profil – podobnie jak Natalii – jest bardzo dopracowany. Zdjęcia, jakie publikuje w większości są profesjonalne, a Malwina zawsze świetnie wygląda.

 

Malwina jest podobna do Natalii – https://www.instagram.com/malwinasiwiec/

 

Ostatnio siostry Siwiec widziały się w grudniu 2020 roku, gdy Natalia chwilowo była w Polsce. Później celebrytka znów wyjechała do Meksyku i dopiero teraz wróciła do kraju.

Jednym z pierwszych spotkań, jakie zaplanowała Natalia było to z młodszą siostrą. Malwina Siwiec napisała na instagramie:

 

Czekałam na to spotkanie od 4 miesięcy

 

Czy było warto? Oczywiście, że tak!

W styczniu 2021 roku Malwina urodziła córeczkę Liwię i Natalia nie miała okazji widzieć swojej siostrzenicy, a Mia nie miała okazji poznać malutkiej siostry ciotecznej. Stało się to dopiero wczoraj. Jak jednak na celebrycki styl życia przystało, siostry Siwiec spotkanie uwieczniły na profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Liwia i Mia – https://www.instagram.com/malwinasiwiec/

 

Zdjęcia są piękne, a Natalia zachwycona była spotkaniem:

 

Kolejny jeden z piękniejszych dni w naszym życiu💕Dzien w którym Mia poznała się z siostrą cioteczną❣️można oszaleć ze słodkości i miłości🌟KOCHAM🤍

– zachwycała się celebrytka.

 

Zobacz też: Córka Martyny Wojciechowskiej idzie w ślady swojego taty. To wzruszający moment!

 

https://www.instagram.com/p/COcY0qHJSLw/

 

https://www.instagram.com/p/CObBeMAlq6v/