Siostra Natalii Siwiec czekała na TO wiele miesięcy. Warto było?

Siostra Natalii Siwiec czekała na TO wiele miesięcy. Warto było?

Malwina Siwiec (30 l.)  to młodsza siostra Natalii, zawodowo zajmuje się stylizacją brwi, rzęs i makijażu, prowadzi też szkolenia z tego zakresu.

Tak więc chociaż Malwina Siwiec nie zajmuje się modelingiem, to i tak jej profil – podobnie jak Natalii – jest bardzo dopracowany. Zdjęcia, jakie publikuje w większości są profesjonalne, a Malwina zawsze świetnie wygląda.

 

Malwina jest podobna do Natalii – https://www.instagram.com/malwinasiwiec/

 

Ostatnio siostry Siwiec widziały się w grudniu 2020 roku, gdy Natalia chwilowo była w Polsce. Później celebrytka znów wyjechała do Meksyku i dopiero teraz wróciła do kraju.

Jednym z pierwszych spotkań, jakie zaplanowała Natalia było to z młodszą siostrą. Malwina Siwiec napisała na instagramie:

 

Czekałam na to spotkanie od 4 miesięcy

 

Czy było warto? Oczywiście, że tak!

W styczniu 2021 roku Malwina urodziła córeczkę Liwię i Natalia nie miała okazji widzieć swojej siostrzenicy, a Mia nie miała okazji poznać malutkiej siostry ciotecznej. Stało się to dopiero wczoraj. Jak jednak na celebrycki styl życia przystało, siostry Siwiec spotkanie uwieczniły na profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Liwia i Mia – https://www.instagram.com/malwinasiwiec/

 

Zdjęcia są piękne, a Natalia zachwycona była spotkaniem:

 

Kolejny jeden z piękniejszych dni w naszym życiu💕Dzien w którym Mia poznała się z siostrą cioteczną❣️można oszaleć ze słodkości i miłości🌟KOCHAM🤍

– zachwycała się celebrytka.

 

Zobacz też: Córka Martyny Wojciechowskiej idzie w ślady swojego taty. To wzruszający moment!

 

https://www.instagram.com/p/COcY0qHJSLw/