Chociaż SIWIEC seksownie wypina PUPĘ, to zdjęcie skradł ktoś inny! Oj…czyżby “eksponowanie tyłka” już nie wystarczyło?! ZOBACZ ZDJĘCIE Z WAKACJI NATALII!

Do dziś szybka i dosyć już długa kariera Natalii Siwiec wzbudza wiele emocji. Śpiewać nie potrafi, tańczyć też nie, co udowodnił jej udział w “Tańcu z gwiazdami”… Jedynym jej “talentem” jest wygląd i to na nim sukcesywnie buduje swoje nazwisko w mediach. Oczywiście głównie chodzi o emanowanie seksapilem, a to jak każdy chyba widzi – jej wychodzi. Ostatnio opublikowała kolejne seksowne zdjęcie z wakacji, gdzie możemy podziwiać jej pupę. Jednak inny szczegół wzbudził więcej emocji niż tyłek Natalii.

 

Zdjęcie przedstawia rodzinę Natalii w komplecie. Razem z mężem i córką siedzą na brzegu basenu. Obrazek jest magiczny! Turkusowa woda, egzotyczny klimat i malutka postać w uroczym kostiumie! Córka Natalii skradła to zdjęcie! Mały człowieczek w kapelusiku i stroju w “arbuza” zachwycił internautów! Stylizację Mii dopełnił prawdziwy arbuz na talerzu obok. To przepiękny kadr z wakacji Natalii.Czyżby razem z córką ma szansę na jeszcze większą karierę?

 

Natalia w roli matki nas zaskakuje. Calebrytka wydaje się być dojrzalsza i poważniejsza odkąd została mamą. Oczywiście to też świetna forma o przypomnieniu sobie, bo każde zdjęcie Mii to też pokazanie nowej stylówki dziecka, a co za tym idzie więcej obserwatorów.

Siwiec i tak oberwała przy okazji ciąży – a raczej szybkiego powrotu do formy po ciąży, w którą nie wszyscy wierzą. Jedno jest pewne – macierzyństwo skutecznie ociepla wizerunek modelki i podwyższa je notowania na show-biznesowym rynku.

Zobacz uroczy kadr z wakacji:

i nie tylko:

źródło” instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *